Spotkaj się z EMCC na Coachowisku 2017 - EMCC

Coachowisko to największy event branży coachingowej w Polsce. W tym roku trwa aż 4 dni. Przewinie się przez niego kilka tysięcy osób!

Coachowisko 2017

Jest to okazja do promocji standardów EMCC oraz naszych priorytetów: Ciągłego Rozwoju Profesjonalnego CPD. EMCC proponuje skorzystać z najlepszych wzorcow zachodnich, które tam tworzy już od 25 lat. Po co wyważać otwarte drzwi?

Gdzie i kiedy nas znajdziecie? Program Coachowiska 2017

Warto dążyć do profesjonalizmu na ścieżce: ciągłej nauki, autorefleksji, superwizji, evidence based coaching, etyki, rozwoju zawodowego poprzez akredytację przy niezależnej, szanowanej organizacji jak EMCC.

Jako długoletni partner merytoryczny Coachowiska – wspaniałej imprezy branżowej organizowanej przez Jacka Wiśniewskiego ze Stowarzyszenia Coachów Polskich – zapraszamy Was na tę wartościową imprezę AD 2017.

Szczególnie zaś zapraszamy Was na spotkanie z członkami EMCC – 2 wykłady plenarne z ekspertami zagranicznymi – Zoltanem Csigasem i Michelem Moralem, warsztaty praktyczne zarówno nt standardów coachingu wg EMCC, jak i poszczególne warsztaty naszych indywidualnych członków, a przede wszystkim na nasze stoisko informacyjne i do naszego stolika akredytacyjnego.

Mamy dla was niespodziankę związaną z Konferencją Mentoringu SUPER M!

Zapraszamy do udziału w roli wolontariusza na naszym stoisku!

Kontakt: pl.prezes@emccouncil.org

program_Coachowisko 2017

Share This