Iwona Szybka Akredytowany Coach Mentor EIA EMCC

Gratulujemy Iwonie Szybka zdobycia Europejskiej Indywidualnej Akredytacji EIA European Mentoring & Coaching Council. Tym samym jest piątą osobą w Polsce która posiada akredytację EIA EMCC.

Bycie „Akredytowanym“ oznacza, że umiejętności osoby posługującej się takim tytułem zostały zweryfikowane przez niezależnych obserwatorów, którzy są praktykami, mentorami, asesorami oraz superwizorami coachingu. W tym przypadku przez European Mentoring & Coaching Council EMCC – międzynarodowe stowarzyszenie odpowiadające za standardy Coachingu i Mentoringu oraz Superwizji w Europie działające od ponad 25 lat.

Akredytacja coachingowa EIA EMCC Foundation

Dlaczego warto poddać się audytowi i uzyskać Europejską Indywidualną Akredytację?

EIA Korzyści

  • Zapewnia klientów o poziomie Twoich umiejętności.
  • Podnosi Twoją zawodową wiarygodność.
  • Wyróżnia Cię jako profesjonalistę pracującego według najwyższych standardów.
  • Pokazuje, że stale rozwijasz swoje umiejętności.
  • Stanowi ramy dla rozwoju osobistego.
  • Motywuje do odkryć i do wkładu własnego.
  • Podnosi standardy i wiarygodność Twojego zawodu.
  • EIA potwierdza, że stosujesz dobre praktyki.

Ty również możesz ubiegać się o taką akredytację. Zobacz jakie to proste. Więcej informacji otrzymasz na stronie https://emccpoland.org/akredytacja/akredytacja-indywidualna/

Zapraszamy również do obejrzenia webinaru poświeconego tej tematyce https://www.youtube.com/watch?v=4JWlj7yNJfU&t=817s

Jeśli chcesz spotkać się z nami to zapraszamy na najbliższe spotkanie juz 3 kwietnia o godzinie 18:00 w kawiarni Jaś i Małgosia. Więcej na temat tego spotkania znajdziesz w naszych wydarzeniach https://emccpoland.org/wydarzenia/kontraktowanie-podsumowywanie-sesji-gleboki-sens/

 

Zdobądź Europejską Indywidualną Akredytację i wyróżnij się jako Coach, Mentor, Superwizor.

Nauczyciel zawodu coacha na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego, Szkole Głównej Handlowej, Akademii Norman Benett i Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Coach, Mentor EMCC z akredytacją EIA na poziomie practitioner.

Share This