Poszukiwany Asystent lub Asystentka Zarządu EMCC Poland (1/5 etatu)

EMCC Poland jest organizacją otwartą dla wszystkich osób i organizacji zainteresowanych promowaniem jakości, zasad etycznych oraz rozwojem mentoringu, coachingu i superwizji w Polsce.

Jesteśmy organizacją lokalną afiliowaną przy EMCC International w Brukseli. Jako członkowie EMCC Poland jesteśmy grupą wolontariuszy, których łączy pasja do podnoszenia standardów mentoringu, coachingu i superwizji w tych obszarach. Realizujemy ją między innymi poprzez doskonalenie i weryfikację kompetencji osób oraz szkół w ramach uznanych na całym świecie akredytacji indywidualnych (EIA) i superwizyjnych (ESIA) oraz akredytacji firm i kursów szkolących mentorów, coachów i superwizorów (EQA, ESQA) i ostatnio dodanej do naszej oferty Akredytację dla Wewnętrznych Programów Mentoringowych i Coachingowych ISMCP. Przestrzegamy Globalnego Kodeksu Etycznego, który promujemy także w Polsce.

Współpracujemy ściśle z organizacjami europejskimi, dostawcami, odbiorcami usług oraz naukowcami zajmującymi się tą tematyką, posiadamy bogatą bibliotekę badań i studiów przypadków dotyczących mentoringu, coachingu i superwizji, którą udostępniamy naszym członkom.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która mogłaby wesprzeć w niepełnym wymiarze godzin (1/5 etatu) działalność 5-osobowego Zarządu EMCC Poland:

Poszukiwany Asystent lub Asystentka

Asystent/-ka Zarządu EMCC Poland – European Mentoring and Coaching Council w Polsce (Stowarzyszenie/ NGO) Nr ref. A/EMCC/IS Warszawa

Oferta może być interesująca dla tych, komu bliska jest tematyka coachingowa / mentoringowa, i która chciałby aktywnie wspierać promowanie EMCC w Polsce, dedykując swój czas i zaangażowanie, pozostając jednocześnie na bieżąco z aktywnością tejże organizacji.

Obowiązki:

 • Wszelkie prace administracyjno-organizacyjne wspierające funkcjonowanie 5-osobowego Zarządu oraz wolontariuszy zaangażowanych w działania EMCC Poland:

ADMINISTRACJA

 • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji między Zarządem EMCC Poland a podmiotami zewnętrznymi; organizacja spotkań; mailing doc. przygotowanych przez Marketing.

CZŁONKOSTWO

 • Rejestracja i wsparcie informacyjne nowych członków.

WYDARZENIA / KONFERENCJE

 • Informowanie o wydarzeniach; wsparcie w obsłudze mediów społecznościowych/ Evenea; wsparcie w tłumaczeniu tekstów z EMCC International.

FINANSE

 • Wystawianie faktur członkowskich, przekazywanie dokumentów księgowych księgowej, sporadyczne wysyłanie poczty;

FB/www/Linkedin

 • Wspieranie Marketingu w zamieszczaniu postów/grafik na FB /www/ Linkedin wg. wytycznych Zarządu EMCC Poland.

Oczekiwania:

 • umiejętność efektywnej pracy z komputerem, Internetem i telefonem;
 • zainteresowania tematyką coachingową / mentoringową / superiwizją / NGO’s ;
 • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
 • mile widziana znajomość mediów społecznościowych i swobodne poruszanie się w nich;
 • bardzo dobra organizacja pracy, planowania, ustalania priorytetów, terminowość, entuzjazm, zaangażowanie;
 • otwartość i chęć wspierania pracy kilkuosobowego Zarządu, wielozadaniowość; (doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, acz nie jest wymagane).

Oferujemy:

 • współpracę w środowisku reprezentującym najwyższe standardy w obszarze coachingu, mentoringu i superwizji;
 • zatrudnienie przez okres min 3 m-cy lub dłużej (do ustalenia) na 1/5 etatu (8 h tygodniowo w dowolnym układzie godzinowym) – preferowana forma rozliczenia: na fakturę;
 • alternatywnie zatrudnienie na Umowę o dzieło / zlecenie;
 • benefity analogiczne do członkowskich w zakresie zniżek na konferencje, książki, czasopisma EMCC, spotkania i warsztaty.

Aplikacje zawierające: cv, list motywacyjny wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  STOWARZYSZENIE EUROPEAN MENTORING & COACHING COUNCIL POLAND EMCC Poland (adres siedziby: ul. Kremowa 7, 02-969 Warszawa) w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@emccpoland.org

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, a nadesłane aplikacje nie będą kandydatom zwracane.

Share This