Nowa książka - EMCC

W księgarniach znajdziecie nowe kompendium wiedzy dla coachów, mentorów, superwizorów i zarządzających HR.

Podręcznik nosi tytuł „Coaching i mentoring. Strategie. Taktyki. Techniki”. Wydawcą jest renomowane PWN.

Jednym z autorów jest Eric Parsloe – współtwórca EMCC. Bogata literatura  przedmiotu po każdym rozdziale.

Nowe wydanie bestsellerowego poradnika dla coachów i mentorów. Najnowsze trendy, sprawdzone strategie, praktyczne porady i wskazówki. Książka dla każdego, kto pragnie rozwijać swoje coachingowe umiejętności!

Ta książka jest prawdziwym bestsellerem w swojej kategorii! Od piętnastu już lat “Coaching i mentoring” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Dlatego też z prawdziwą przyjemnością prezentujemy naszym Czytelnikom wznowienie tego poradnika, które w Polsce ukazuje się nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN.

Publikacja ta dedykowana jest wszystkim, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w zakresie coachingu i mentoringu. I nie ważne przy tym, czy chodzi o działanie na poziomie indywidualnym, zespołowym czy też organizacyjnym. Zaprezentowane przez autorów porady i wskazówki mogą przydać się na każdym z nich. Na kartach tej książki znajdziemy sprawdzone narzędzia, konkretne przykłady i najlepsze praktyki. Zaprezentowano tu rozmaite strategie, które można śmiało wcielać w życie zarówno w life coachingu, coachingu biznesowym, jak i w programach mentoringu w lokalnych społecznościach.

W stosunku do wydania pierwszego, wydanie drugie zostało poprawione i wzbogacone o dodatkowe treści. Zamiarem autorów było, aby książka uwzględniała najnowsze trendy i rozwiązania wypracowane na przestrzeni ostatnich piętnastu lat. Bo przecież doskonale wiemy, że w tej materii ciągle dzieje się coś nowego. Dlatego też książka niniejsza zawiera między innymi dokładną analizę superwizji coachingowej. Wszystko to sprawia, że podręcznik ten godny jest znaleźć miejsce na półce każdego, kto w jakikolwiek sposób związany jest z coachingiem czy mentoringiem. Będzie on mógł wówczas służyć pomocą w zakresie wiedzy teoretycznej, jak i w dobieraniu odpowiednich strategii działań. Praktyczne porady i dokładny opis poszczególnych narzędzi pracy w znacznym stopniu ułatwią praktykę w tym zakresie.

Nowa książka dostępna już w sieci – „Coaching i mentoring. Strategie. Taktyki. Techniki”

EMCC Poland objęło patronatem wydanie tej cennej książki. Przy zakupie grupowym członkowie EMCC PL otrzymają RABAT.

Napisz do nas, jeśli chcesz kupić książkę z rabatem za naszym pośrednictwem: PL.superwizja@emccouncil.org

Zbieramy zamówienia do 30.09.2018

Share This