Piotr Macieja | EMCC
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Piotr
Macieja
coach, mentor
EIA

Coaching egzystencjalny
Coaching powołania
Executive & business coaching

angielski, polski
Dołączył 27 maja 2021
DANE KONTAKTOWE
507 275 980
https://piotrmacieja.pl
O MNIE SŁÓW KILKA

Od 2020 roku zawodowo zajmuję się coachingiem i mentoringiem. Ukończyłem Academy of Executive Coaching oraz posiadam akredytację na poziomie Practitioner w European Mentoring and Coaching Council (EMCC).

Towarzyszę w drodze do autentycznego przywództwa oraz świadomego i zaangażowanego życia. Wspieram w zmianie i osiąganiu celów. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Pracuję z liderami, specjalistami oraz osobami indywidualnymi. W pracy coacha i mentora sięgam chętnie do egzystencjalizmu, nurtu filozoficznego zajmującego się fundamentalnymi pytaniami dotyczącymi naszego życia, jego sensu i celu, naszych wyborów, odpowiedzialności i wolności, relacji z ludźmi wokół nas, przemijalności i śmierci. W szczególności interesuje mnie obszar związany z powołaniem, poszukiwaniem sensu i celu w życiu oraz pracy.

Jako wolontariusz, jestem coachem i mentorem dla liderów edukacji oraz młodzieży pozostającej pod opieką instytucji opiekuńczo-wychowawczych. Pracuję z młodymi dorosłymi jako trener edukacji w plenerze.

Posiadam 25-letnie doświadczenie zawodowe w rolach konsultanta, menedżera, dyrektora, członka zarządu. Najbardziej lubiłem budować nowe zespoły, eksperymentować i uruchamiać zmiany, szukać rozwiązań dla złożonych problemów, budować kulturę organizacyjną i rozwijać ludzi. Od strony funkcjonalnej, odpowiadałem za zespoły w obszarach finansów, HR/płace, operacji i obsługi klienta oraz sprzedaży i marketingu.

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, IESE Business School w Barcelonie (MBA), Akademii Psychologii Przywództwa oraz Studium Autorytety Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, a także Academy of Executive Coaching (UK). Posiadam certyfikaty Business Model You Master-Class Certified Practitioner oraz Certified Meaning and Purpose Practitioner.

Prywatnie: mąż, tata trójki prawie dorosłych dzieci. Moje pasje to nauka, rozwój, wędrówki piesze oraz wolontariat. Lubię kino i sporty zespołowe. Marzę o zbudowaniu siedliska permakulturowego na Dolnym Śląsku.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Share This