KONTAKT

KONTAKT ZARZĄD:

Monika Bęcka – Prezes EMCC Poland

prezes@emccpoland.org  

+48 600 974 814

Jacek Bełdowski – Członek Zarządu EMCC Poland

jacek.beldowski@emccpoland.org

+48 602 333 350

Magdalena Mikołajewska – Członkini Zarządu EMCC Poland

magdalena.mikolajewska@emccpoland.org 

+48 510 196 054

Sylwia Różalska-Lange  Członkini Zarządu EMCC Poland

sylwia.rozalska-lange@emccpoland.org

+48 510 005 911

Katarzyna Krupińska-Obel – Członkini Zarządu EMCC Poland

katarzyna.krupinska-obel@emccpoland.org

+48 666 829 989

Komisja Rewizyjna EMCC Poland
Andrzej Cieplak – Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

komisja.rewizyjna@emccpoland.org 

+48 508 277 006

Dominika Herbut-Heybowicz – Członkini Komisji Rewizyjnej

komisja.rewizyjna@emccpoland.org 

+48 503 115 789

Piotr Sumiński – Członek Komisji Rewizyjnej

komisja.rewizyjna@emccpoland.org 

+48 533 303 783

 

Akredytacja Indywidualna EIA EMCC
Publikowanie Akredytacji Indywidualnej EIA EMCC
Iwona Spórna tel. +48 507 094 413
Odpowiedzialność społeczna i PR
Strategia
Mentoring

mentoring@emccpoland.org

Przewodniczący Zespołu Mentoringu
Piotr Jaworski piotr.jaworski@superm.emccpoland.org

Jacek Bełdowski
Andrzej Cieplak
Magdalena Fischer-Tobiasz
Aldona Królikowska
Katarzyna Syrówka

Superwizja dla Coachów i Mentorów

superwizja@emccpoland.org 

Anita Orzechowska
Katarzyna Krupińska-Obel
Kalina Grela-Łężak i Robert Łężak

Coaching

coaching@emccpoland.org

Przewodniczący Zespołu Coachingu
Piotr Macieja piotr.macieja@emccpoland.org

Buddy – on boarding

Piotr Sumiński piotr.suminski@emccpoland.org  tel. +48 533 303 783

Ambasador Podlasie
Agnieszka Figatowska emccpodlasie@emccpoland.org
Ambasador Pomorze
Ambasador Dolny Śląsk

Share This