WYDARZENIE

6 filarów w budowaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości

6 filarów w budowaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości

DATA

02/06/2021

}

GODZINA

19:00 – 20:00

KATEGORIA


“6 filarów w budowaniu pewności siebie i poczucia własnej wartości.”

Pytanie „Jak zwiększyć pewność siebie …?” często pojawia się w wyszukiwarce gogle.

Ludzie szukają sposobu, aby to uzyskać:  w pracy, w związku, w kontaktach z ludźm, w łóżku …

Wielu ludziom brak pewności siebie bez względu na to kim są – studentami, pracownikami, menedżerami, czy nawet liderami albo mentorami.

O czym będzie webinar:

  • 6 filtrów, które składają się na trwałe poczucie własnej wartości i pewność siebie
  • Pewność siebie – czym nie jest?
  • Pewność siebie bierze się z ENERGII – jak dobrze zarządzasz swoją ENERGIĄ?
  • Jak poprawić pewność siebie w 5 minut, a nawet 2 minuty?
  • Matematyczna formuła na asertywność

Zgodnie z moja dewizą, że wiedza, której nie stosujesz szkodzi – będzie warsztatowo, czyli teoria oraz ćwiczenia do jej zastosowania w praktyce.

Wszystko o czym mówię opieram na osobistych doświadczeniach – na tym, co sam sprawdziłem oraz tym czego mnie nauczyły setki przeprowadzonych szkoleń i indywidualnych sesji coachingowych i mentoringowych.

Pamiętaj:

„Ze wszystkich sądów, jakie formułujemy w swoim życiu, żaden nie jest tak ważny,  jak sąd o samym sobie” – (Nathaniel Branden)

 

Andrzej Cieplak

Mentor, coach, trener z ponad 30–letnim doświadczeniem biznesowym. Prowadzi procesy szkoleniowe, coachingowe i mentoringowe głównie z menedżerami i zespołami biznesowymi (ponad 800 godzin coachingu i mentoringu indywidualnego).  Z wykształcenia matematyk. Z  powołania pasjonat poznawania samego siebie oraz inspirowania i wspierania ludzi. Wspiera i inspiruje do znajdowania w sobie źródeł radości życia i poczucia spełnienia oraz identyfikowania i usuwania barier, które to blokują.

Autor  licznych artykułów, oraz trzech książek  z obszaru rozwoju własnego i kompetencji menedżerskich (jedna we współautorstwie).  Najnowsza książka to : „W drodze do pewności siebie” .

Współzałożyciel, później dyrektor oddziału ICF w Lublinie. Członek EMCC oraz koordynator merytoryczny kolejnych edycji Akademii Mentora Lubelskiego Klubu Biznesu.

 

Dla członków EMCC wstęp wolny

Dla pozostałych entuzjastów rozwoju osobistego opłata 50 zł (opłatę prześlij na konto MBANK 67 1140 2004 0000 3702 7704 8080 z dopiskiem webinar EMCC Poland)

 

Nie jesteś członkiem EMCC Poland?

Wykup dostęp za jedyne 50 zł

100,00 Kup dostęp

Jesteś członkiem EMCC Poland?

Zaloguj się aby zarejestrować się na webinar bezpłatnie!
Zaloguj się