WYDARZENIE

Akredytacja Indywidualna EIA

Akredytacja Indywidualna EIA

DATA

21/06/2017

}

GODZINA

18:00 – 19:00

KATEGORIA


Akredytacja Indywidualna EIA EMCC

Robert Łężak webinar EIA

Drogi uczestniku,

Jeśli nie posiadasz Europejskiej Akredytacji Indywidualnej EIA EMCC ten webinar jest dla ciebie. Pomogę Ci poznać proces ubiegania się o nagrodę Europejskiej Akredytacji Indywidualnej (EIA) European Mentoring & Coaching Council.

Przed webinarem dowiedz się na jakim poziomie był twój program i sprawdź ważność akredytacji  kursu EMCC EQA.

Mam nadzieję, że informacje przedstawione podczas warsztatu będą praktyczne i pomocne w szybkim i efektywnym ubieganiu się o akredytację.

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek sugestie i/lub komentarze, skontaktuj się ze mną – Robert Łężak tel. 504 104 694 robert.lezak@normanbenett.pl

Agenda webinaru:

  • 18:00-18:05 Powitanie i sprawy organizacyjne
  • 18:05-18:45 Prezentacja
  • 18:45-19:00 Pytania i odpowiedzi
  • 19:00: Zakończenie

Program w szczegółach:

  1. Co to jest akredytacja?
  2. Historia EMCC
  3. Rodzaje akredytacji
  4. Proces EIA
  5. Opłaty
  6. Podsumowanie

Zapisz się na webinar

O prowadzącym:

Robert Łężak

Coach EMCC z akredytacją na poziomie practitioner, trener i menedżer z 20 letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Robert Łężak uczy coachingu w Norman Benett Academy.  Prowadzi również zajęcia z coachingu na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej. 

Od 2008 Robert Łężak aktywnie pracuję jako Coach EMCC European Mentoring and Coaching Council rozwijając potencjał kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Prowadzi zajęcia z coachingu w Norman Benett Academy oraz na Akademii Leona Koźmińskiego. Robert Łężak prowadzi superwizje grupowe i indywidualne oraz sesje Coachingu Managerskiego, Coachingu dla Przedsiębiorców i Life Coachingu.

Od ponad 15 lat Robert Łężak związany jest z branżą reklamową. W swoich doświadczeniach zarządzał trzema Agencjami Reklamowymi jako Dyrektor Zarządzający. Robert Łężak kierował zespołami Key Account Managerów, Informatyków i Grafików. Kierownik Produkcji filmowych, projektów multimedialnych, organizator dalekich wypraw oraz imprez integracyjnych. Robert Łeżak to praktyk w przygotowaniu i realizacji projektów multimedialnych, projektowania stron www, sprzedaży materiałów promocyjnych i marketingowych.
Obecnie Robert Łężak  jest Project Managerem odpowiedzialnym za rozwój produktu rozwoju osobistego w czasie podróży – Coaching Travel w firmie Norman Benett. Obecnie zrealizował podróże z rozwojem osobistym do takich miejsc na świecie jak: Kreta, Madera, Jamajka, Indie. Robert Łeżak to również koordynator infosfery i Marketing Manager Norman Benett Group. Robert Łężak to również trener i koordynator projektów szkoleniowych. Absolwent studiów podoplomowych z Zarządzania Projektami Informatycznymi w Polskim Towarzystwie Informatycznym. Praktykujący jogin oraz uczeń medytacji tybetańskiej szkoły Karma Kamtzang. Podróżnik, filmowiec, dive master z 10 letnim doświadczeniem, paralotniarz z 15 letnim doświdczeniem.

Robert Łężak ukończył kursy: