WYDARZENIE

Cykl webinarów „poMOC od EMCC Poland” BHP Coacha/Mentora: jak dbać o siebie, gdy wspierasz innych?

Cykl webinarów „poMOC od EMCC Poland” BHP Coacha/Mentora: jak dbać o siebie, gdy wspierasz innych?

DATA

23/03/2022

}

GODZINA

20:00 – 21:30

KATEGORIA


 

ProwadzącyMarta Skrzydelska

 

Zapraszamy serdecznie do cyklu webinarów „poMOC od EMCC Poland”. Cykl jest prowadzony w formule probono z myślą o wsparciu nas wszystkich.

 

Tytuł webinaru:

Cykl webinarów „poMOC od EMCC Poland”

BHP Coacha/Mentora: jak dbać o siebie, gdy wspierasz innych?

 

Jako coach/mentor jesteś skuteczniejsza/y, gdy potrafisz dbać o swoje zasoby. Dbanie o swój dobrostan przypomina bardziej ognisko niż kaloryfer. Wymaga od nas ciągłego dorzucania drewna, zwracania uwagi na żar, płomień. To ustawiczna praca, to codzienna praktyka. 

 

– Co możesz zrobić „na gorąco”, by być w możliwie zasobnym stanie?

– Jakie strategie mogą sprawdzić się długofalowo?

– Jaka jest rola emocji w zarządzaniu swoją osobistą energią?

– Jak ma się bezpieczeństwo emocjonalne do naszego poziomu naszej energii?

– Jak samemu dbać o swoją energię na co dzień, także po zakończeniu tego webinarium? Innymi słowy…jak się palić, by się nie wypalić?

 

UWAGA:

To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland. Kontynuując udział w spotkaniu, Ty i inni uczestnicy webinaru wyrażacie zgodę na nagrywanie.  Jeżeli wyrażasz zgodę i chcesz kontynuować zapraszamy do udziału w webinarze.

 

Kilka słów o osobie prowadzącej

Coach PCC ICF, mentor, superwizor i trener coachingu oraz mentoringu. Z wykształcenia jest socjologiem, absolwentką Lancaster University i Graduate School for Social Research Polskiej Akademii Nauk oraz filologiem (UW). Specjalizuje się w pracy z emocjami i budowaniu emocjonalnej sprawności.

 Jako trener biznesu i wykładowca akademicki (UW I SWPS) prowadzi treningi kompetencji coachingowych, mentoringowych i przywódczych, a także autorskie warsztaty z elementami coachingu grupowego dotyczące budowania porozumienia, zarządzania emocjami w relacjach zawodowych, budowania odporności psychicznej, zarządzania energią osobistą. 

 Od 2019 roku w ramach Szkoły Mentorów Biznesu (EQA Foundation i Practitioner) szkoli i superwizuje mentorki i mentorów Fundacji Liderek Biznesu, jest także egzaminatorem i facylitatorem w Szkole Coachów Business Coaching Diploma PwC (ACSTH i ACTP) – dla edycji międzynarodowych.  

 W swojej zaprasza ludzi do tworzenia prawdziwych połączeń ze sobą, światem i z innymi. Klienci cenią ją za ciepłą obecność i umiejętność tworzenia bezpiecznej przestrzeni do skontaktowania się z tym, co prawdziwe i ważne. 

 

 

 

Nie jesteś członkiem EMCC Poland?

Bezpłatny dostęp!

Zarejestruj się

To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland. 

 

Jesteś członkiem EMCC Poland?

Zaloguj się aby zarejestrować się na webinar bezpłatnie!
Zaloguj się


 
To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland.