WYDARZENIE

BLISKO KLIENTA. JAK BUDOWAĆ RELACJE SPRZYJAJĄCE ZMIANIE COACHINGOWEJ? – WEBINAR

DATA

05/07/2017

}

GODZINA

19:00 – 20:00

KATEGORIA


W ramach Continuous Professional Development (CPD) EMCC Poland zaprasza na webinar:

BLISKO KLIENTA. JAK BUDOWAĆ RELACJE SPRZYJAJĄCE ZMIANIE COACHINGOWEJ?

Coaching jest możliwy, gdy pomiędzy coachem a klientem panuje atmosfera zaufania i otwartości. Taka atmosfera nie tworzy się sama – coach świadomie stymuluje jej tworzenie poprzez przyjmowanie określonej postawy oraz poprzez pewne zachowania.

Podczas 60-minutowego spotkania omówimy dobre praktyki wspierające nawiązywanie konstruktywnej, sprzyjającej rozwojowi relacji pomiędzy coachem a klientem.

Zagadnienia te dotyczą kompetencji coacha wg EMCC: Budowanie relacji.

PRZEBIEG WEBINARU

19:00: Powitanie i sprawy organizacyjne

19:05: Prezentacja

19:45: Pytania i odpowiedzi

PROGRAM

  • Skuteczne budowanie zaufania w relacji coachingowej
  • Empatia coacha i emocje klienta
  • Dopasowywanie się do klienta
  • Uważność i wrażliwość coacha a odpowiedzialność za rezultaty

Zapisz się na webinar

PROWADZĄCY:

RAFAŁ SZEWCZAK – Certyfikowany Coach (Professional Certified Coach, CoachWise™) i superwizor coachingu (Izba Coachingu). Współwłaściciel kilku firm szkoleniowych: NOVO, ARS MENTORIS oraz Centrum Zmiany NOWE. Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Studium Zawodowego Trenera Zmiany i Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Psycholog, zrzeszony w International Coach Federation (ICF) i European Mentoring and Coaching Council (EMCC). Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorczości i coachingu par. Wspiera w rozwoju trenerów i coachów, przygotowując ich do akredytacji w ICF oraz Izbie Coachingu. Pracuje z zespołami wspierając ich efektywność.

MAGDALENA KOZIOŁ – Certyfikowany Coach ICF (Associated Certified Coach) oraz Izby Coachingu. Certyfikowany superwizor coachingu Izby Coachingu. Członek Zarządu European Mentoring And Coaching Council Poland. Uczy coachingu w Studium Zawodowym Coacha Biznesu. Pracuje z osobami przygotowującymi się do akredytacji na poziomie ACC. Trener biznesu, trener zmiany, wykładowca w Studium Trenera Zmiany NOVO. Mentor. Coach grupowy i zespołowy, wspiera budowanie i integrowanie zespołów wokół wspólnego celu. Specjalizuje się w obszarze poczucia sensu i autentyczności w kontekście przywództwa, kariery i harmonii w życiu.