WYDARZENIE

Dlaczego superwizja jest taka ekstra?

DATA

29/06/2018

}

GODZINA

18:00 – 21:00

KATEGORIA


Dlaczego superwizja jest taka ekstra?

Warsztat wprowadzający do superwizji w coachingu i mentoringu, organizowany w ramach cyklu CPD (Continuing Professional Development).

Prowadzi: Agnieszka Kaseja Practitioner EMCC EIA

PO CO?
Warsztat służy przede wszystkim doskonaleniu kompetencji profesjonalnego coacha i mentora, w tym w Ramach Kompetencyjnych EMCC:
nr 1 Świadomość siebie,
nr 2 Zaangażowanie we własny rozwój
nr 8 Ewaluacja procesu.
Spotkanie to ma charakter superwizyjny, Uczestnik uzyska zaświadczenie o skorzystaniu z 3 godzin superwizji w grupie do 6 osób, co oznacza 0,5 godziny efektywnej superwizji do celów akredytacji EMCC EIA. 

PROGRAM
– Jak działa superwizja? Krótkie wprowadzenie nt definicji, celu, funkcji, rodzajów superwizji.
– Czym superwizja różni się od innych form rozwojowych
– Przykładowa sesja superwizji grupowej o charakterze rozwojowym.

DLA KOGO?
Praktykujący coachowie, mentorzy, superwizorzy.

PROWADZĄCA
Agnieszka Kaseja
Jestem akredytowanym coachem i mentorem EMCC (EIA EMCC poziom Practitioner) oraz doświadczonym trenerem coachingu i mentoringu. Mam 20 lat doświadczenia w coachingu.
Więcej: https://www.youtube.com/watch?v=8qHrpgw9bRg&feature=youtu.be

Od 2017 r. prowadzę superwizje coachów i mentorów dowolnego nurtu coachingu. Mam za sobą ponad 600h szkolenia coachingowego w różnych nurtach. Prowadzę superwizje indywidualne, grupowe i interwizje. Stosuję metody doświadczeniowe, w nurcie skoncentrowanym na kliencie, aktywizujące przeżywanie. Należę do EMCC PL, Polskiego Towarzystwa Superwizji Coachingu oraz Izby Coachingu. Superwizuję i wspieram coachów i mentorów w trakcie akredytacji w dowolnej organizacji akredytującej w Polsce – EMCC, ICF, IC. Aktualnie jestem w trakcie akredytacji Izby Coachingu oraz kończę PCC ICF. Wspieram moich supervisees ze WSZYSTKICH organizacji. W codziennej praktyce coachingowej i mentorskiej dzielę się doświadczeniem menedżerskim, HR- owym, trenerskim i biznesowym. Oferuję spersonalizowane programy rozwojowe dla menedżerów, szefów, właścicieli firm. Wspieram zmianę kariery zawodowej. Specjalizuję się w budowaniu odporności psychicznej i siły życiowej oraz biznesu opartego o reputację.
Więcej:
https://www.facebook.com/Coach.AgnieszkaKaseja/
https://www.linkedin.com/in/agnieszkakaseja/

KIEDY?
29.06.2018, piątek, godz. 18-21

GDZIE?
InfoScena
Warszawa, Al. Jerozolimskie 155 lok. 68 p. XI. InfoScena mieści się między Dw. Zachodnim a pl. Zawiszy po prawej stronie, patrząc od strony dworca, w zielonym bloku.

BILETY
Rejestracja przez evenea.
Udział gratis dla członków EMCC Poland.
Dla pozostałych osób 30 PLN plus opłaty evenei.

KONTAKT
Organizatorka: Agnieszka Kaseja 794 377 307, pl.prezes@emccouncil.org