WYDARZENIE

“FotoAlbum” Points of You® Jak wykorzystać fotografię w coachingu?

DATA

06/06/2018

}

GODZINA

18:00 – 20:00

KATEGORIA


FotoAlbum” z Points of You® Jak wykorzystać fotografię w coachingu?

CO?

Warsztat praktyczny dla coachów i mentorów w ramach cyklu CPD EMCC PL. Prowadząca: Monika Śliwowska

Bilety: https://539449-11.evenea.pl/

PO CO?
Warsztat z wykorzystania procesu “FotoAlbum” oraz narzędzi Points of You® buduje w szczególności następujące kompetencje EMCC: Świadomość siebie (1) , Zaangażowanie we własny rozwój (2), Umożliwienie wglądu i nauki klientowi (5), Stosowanie modeli oraz technik (7).

Podczas warsztatu wykorzystamy The Coaching Game – kreatywne narzędzie do rozwoju osobistego i pracy z grupą. W żywym procesie możesz doświadczyć uwolnienia się z ustalonych wzorców myślowych, stale stosowanych rozwiązań oraz spotkania z samym sobą w innej perspektywie. Dzięki temu otworzą się nowe możliwości ekspansji i wzrostu, wprowadzania najlepszych dla Ciebie zmian.

Wszystko to umożliwi Ci bliski kontakt z metaforą zaklętą w fotografii.

DLA KOGO?
Coachowie, mentorzy, superwizorzy, osoby zainteresowane rozwojem i poszerzaniem perspektywy

PROGRAM

  1. ​Ćwiczenie medytacyjne grupowe
  2. Praca w podgrupach nad Fotoalbumami
  3. Informacja zwrotna we wspólnym Kręgu
  4. Domknięcie – z czym kończę, co zabieram ze sobą?

PROWADZĄCA: 
Monika Śliwowska, certyfikowany coach – dyplom Akademii Leona Koźmińskiego z czerwca 2017. Ukończyła również warsztat V Certyfikacja Trenerów metody Points of You® , Polska, listopad 2017. Ma za sobą takkże 1. i 2. Moduł Zen Coachingu (edycja 2015/16) oraz roczny Kurs Podstawowy Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (rok 2013/14). Jest też Absolwentką Akademii Petra Hessa, gdzie w roku 2015 ukończyła 4-stopniowy kurs masażu dźwiękiem.

Pracuje w dziedzinie ubezpieczeń od ponad 24 lat (korporacje międzynarodowe), od ponad 20 lat na różnych stanowiskach menadżerskich, co oznacza odpowiedzialność za zespół ludzi i dbanie o klimat i rozwój. Poszukuje własnej drogi w dziedzinie wsparcia, jakie człowiek może dać drugiemu człowiekowi. Medytuje, praktykuje jogę i nordic walking, gra na gongu dla siebie i innych (koncerty relaksacyjne raz w miesiącu w CUD Grochów). Jest zafascynowana efektami w poznawaniu siebie, jakie przynosi wychodzenie poza logiczny umysł. Kocha kontakt z przyrodą i niebo nad głową. Jest mamą dorosłej córki. Od wielu lat w związku partnerskim.

KIEDY?

06.06.2018, środa, godz. 18-21

GDZIE?

InfoScena
Warszawa, Al. Jerozolimskie 155 lok. 68 p. XI. InfoScena mieści się między Dw. Zachodnim a pl. Zawiszy po prawej stronie, patrząc od strony dworca, w zielonym bloku.

BILETY

Rejestracja przez evenea. 
Udział gratis dla członków EMCC Poland.
Dla pozostałych osób 30 PLN plus opłaty evenei.

KONTAKT

Organizatorka: Agnieszka Kaseja 794 377 307, pl.prezes@emccouncil.org