WYDARZENIE

Jak wzmacniać wiarę w siebie oraz poczucie zasobności wykorzystując fotografie

Jak wzmacniać wiarę w siebie oraz poczucie zasobności wykorzystując fotografie

DATA

24/06/2020

}

GODZINA

20:00 – 20:00

KATEGORIA


Dorota Raniszewska

Jestem coachem akredytowanym przez Izbę Coachingu oraz EMCC Accredited Coach and Mentor at Senior Practitioner level >> European Mentoring and Coaching Council. Posiadam Licencję Praktyka Motivational Maps™ (certyfikat ISO/IEC) pozwalających ustalić priorytety co do motywacji, poziom i strategie podnoszenia motywacji. Pracuję w nurcie Body Mind Centering. Jestem autorką książek: „JEDEN OBRAZ – WIELE SŁÓW” oraz „Kobieta”. Prowadzę autorski program rozwojowy „MY Kobieta” dla kobiet na drodze do samorealizacji i zmiany życiowej. Szkolę z zastosowania fotografii w coachingu w ramach programu aprobowanego na punkty CCE przez International Coaching Federation.

Cel:

Webinar poświęcony technikom fotografii w coachingu – wykorzystaniu osobistych zdjęć klientów, aby budować wiarę w siebie, inspirować do projektowania swojej przyszłości w oparciu o siły charakteru, życiowe dokonania i osobisty dar, które to wszystkie ukazane są i udokumentowane na zdjęciach. To namacalne dowody.

Podstawa:

JEDEN OBRAZ to WIELE SŁÓW. Dosłownie i w przenośni. Zdjęcia, które gromadzimy w życiu, stanowią zapis naszej biografii, szczególnie bogaty w momenty osobistej glorii. Sukcesy, spełnione marzenia, chwile radości, szczęścia, wyjątkowe punkty zwrotne – te wszystkie wspomnienia przechowujemy na zdjęciach. I już samo ich oglądanie zazwyczaj budzi pozytywne emocje i zaangażowanie. “Wybierz jedno zdjęcie, kiedy byłeś szczęśliwy, silny i powiedz, jakich umiejętności i siły charakteru jest ono dowodem. Powiedz, jak możesz z tego dziś skorzystać”. Osobiste zdjęcia Klientów są wartościowym źródłem wiedzy o sobie. Z ich pomocą możemy transformować myśli na swój temat, ukierunkować się w oparciu o to, co dla nas najważniejsze, wzmacniać pewność siebie.

O czym opowiem:

  • Podczas webinaru opowiem o technikach z fotografią w coachingu, z których korzystam i które rozwinęłam w ciągu ponad 10 lat praktyki.
  • Opowiem o tym, co wyjątkowego i mocnego wnosi do coachingu fotografia, kiedy klient widzi na własne oczy, to co niewidzialne i być może zapomniane.

 

Punkty agendy:

  1. Moc fotografii
  2. Zdjęcia Profilowe
  3. Najważniejsze Zdjęcia Życia
  4. Q&A

Zarejestruj się