WYDARZENIE

Narzędziownik coacha i mentora. Gdzie szukać inspiracji do pracy z Klientami? (webinar)

Narzędziownik coacha i mentora. Gdzie szukać inspiracji do pracy z Klientami? (webinar)

DATA

08/11/2017

}

GODZINA

19:00 – 20:00

KATEGORIA


 

W ramach Continuous Professional Development (CPD) EMCC Poland zaprasza na webinar:

NARZĘDZIOWNIK MENTORA I COACHA.
GDZIE SZUKAĆ INSPIRACJI DO PRACY Z KLIENTAMI?

Aby zapewnić wysoką efektywność procesu rozwoju, coach i mentor stosuje szeroki wachlarz narzędzi rozwojowych, nierzadko zapożyczając je z innych dziedzin: od podejść psychoterapeutycznych po nauki o zarządzaniu.

Ten webinar poświęcimy przeglądowi wybranych narzędzi z różnych dziedzin, które mogą być przydatne w pracy coacha i mentora. Zagadnienia te dotyczą kompetencji coacha wg EMCC: Stosowanie modeli i technik.

PRZEBIEG WEBINARU

19:00: Powitanie i sprawy organizacyjne
19:05: Prezentacja
19:45: Pytania i odpowiedzi

PROGRAM

  • Podejścia i modele, które warto znać
  • Metody pracy poszerzające warsztat
  • Gdzie szukać dalszych inspiracji?

PROWADZĄCY:

RAFAŁ SZEWCZAK – Certyfikowany Coach (Professional Certified Coach, CoachWise™) i superwizor coachingu (Izba Coachingu). Współwłaściciel kilku firm szkoleniowych: NOVO, ARS MENTORIS oraz Centrum Zmiany NOWE. Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Studium Zawodowego Trenera Zmiany i Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Psycholog, zrzeszony w International Coach Federation (ICF) i European Mentoring and Coaching Council (EMCC). Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorczości i coachingu par. Wspiera w rozwoju trenerów i coachów, przygotowując ich do akredytacji w ICF oraz Izbie Coachingu. Pracuje z zespołami wspierając ich efektywność.

MAGDALENA KOZIOŁ – Certyfikowany Coach ICF (Associated Certified Coach) oraz Izby Coachingu. Certyfikowany superwizor coachingu Izby Coachingu. Członek Zarządu European Mentoring And Coaching Council Poland. Uczy coachingu w Studium Zawodowym Coacha Biznesu. Pracuje z osobami przygotowującymi się do akredytacji na poziomie ACC. Trener biznesu, trener zmiany, wykładowca w Studium Trenera Zmiany NOVO. Mentor. Coach grupowy i zespołowy, wspiera budowanie i integrowanie zespołów wokół wspólnego celu. Specjalizuje się w obszarze poczucia sensu i autentyczności w kontekście przywództwa, kariery i harmonii w życiu.

Link do rejestracji:

https://emcc.clickmeeting.com/narzedziownik/register