WYDARZENIE

Cykl bezpłatnych webinarów „poMOC od EMCC Poland” – Pierwsza pomoc psychologiczna – praktyczne wskazówki dla każdego

Cykl bezpłatnych webinarów „poMOC od EMCC Poland” - Pierwsza pomoc psychologiczna  - praktyczne wskazówki dla każdego

DATA

30/03/2022

}

GODZINA

20:00 – 21:30

KATEGORIA


 

Prowadzący: Aleksandra Piątek

 

Zapraszamy serdecznie do cyklu webinarów „poMOC od EMCC Poland”. Cykl jest prowadzony w formule probono z myślą o wsparciu nas wszystkich.

 

Tytuł webinaru:

Cykl webinarów „poMOC od EMCC Poland”

Pierwsza pomoc psychologiczna  – praktyczne wskazówki dla każdego

 

Po kryzysie pandemicznym oraz w obliczu ukraińskiego – każdy świadomy człowiek dziś winien znać PPP – czyli zasady Pierwszej Pomocy Psychologicznej.

PPP (ang. PFA – Psychological First Aid) to wsparcie emocjonalne osoby doświadczającej silnie stresowego lub kryzysowego wydarzenia. Jej celem jest m.in. bazowe ustabilizowanie stanu psychicznego osoby w kryzysie. Właściwie udzielona – zapobiega powstawaniu dalszych zaburzeń psychicznych, pomaga przejść pierwszy poważny szok pokryzysowy!

Może udzielać jej każdy, nie tylko profesjonalista. A może być potrzebna, gdy jedziesz z rodziną ukraińską ze wschodniej granicy, gdy przyjmujesz ją do domu, lub gdy rozmawiasz z pracownikami UA w swojej firmie. Stosujemy ją dla osób w kryzysie, tuż po zdarzeniu traumatyzującym, gdy obserwujemy zachowania “poza normą”. Najprostszy jest model RAPID i ten zostanie przedstawiony w trakcie webinaru. Z kilkoma prostymi przykładami.

Prelegent/ka:

Aleksandra Piątek

Kilka słów o osobie prowadzącej

 Z wykształcenia psycholożka organizacji i absolwentka MBA, certyfikowana coach ICC. Po 20 lat w biznesie,  w tym 10 lat jako dyrektorka HR, aktualnie prowadzi własną działalność konsultingową i coachingową, w nurcie trauma informed coaching i coaching transformacyjny, prowadzi warsztaty wyjazdowe i on-line z zakresu rozwoju osobistego. Udziela wsparcia psychologicznego w nurcie integralnym. Pracowała w dużych międzynarodowych organizacjach, firmach giełdowych, rodzinnych i funduszu inwestycyjnym. Firmy z branży FMCG, elektroniki i kosmetyków. Łączy w swym podejściu wiedzę psychologiczną, neuropsychcologię, świat biznesu i duchowość.

 

 

 

Nie jesteś członkiem EMCC Poland?

Bezpłatny dostęp!

Zarejestruj się

To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland. 

 

Jesteś członkiem EMCC Poland?

Zaloguj się aby zarejestrować się na webinar bezpłatnie!
Zaloguj się


 
To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland.