WYDARZENIE

Poszukiwanie swoich mocnych stron w czasie kryzysu

Poszukiwanie swoich mocnych stron w czasie kryzysu

DATA

17/06/2020

}

GODZINA

20:00 – 20:00

KATEGORIA


Nazywam się Katarzyna Izabela Syrówka
Jestem praktykiem biznesu z ponad 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, konsultingu biznesowym, w ostatnich latach wyspecjalizowałam się w Mentoringu rozwoju Kariery zawodowej oraz budowaniu programów szkoleniowych dla klientów.
Pracowałam w małej, średniej i dużej korporacji. W polskich i międzynarodowych firmach. Prowadziłam własny biznes i to w bardzo różnych obszarach, od produkcji ubrań po biznes on-line. Obecnie zarządzam międzynarodową firmą szkoleniową Tack Tmi w Polsce. Jestem certyfikowanym mentorem kariery zawodowej EMCC oraz certyfikowanym Coachem Gallupa.
Wierzę, że kluczem do szczęścia zawodowego i prywatnego jest skupienie się na priorytetach, swoich talentach i silnych stronach. Pozwala to poznać siebie, co prowadzi do osiągania stanu zadowolenia i satysfakcji z własnego życia.
Marzę o tym, by wszyscy pracowali w zawodach, do których są stworzeni. Takich, które pasjonują i rozwijają. Chcę też pokazać, że każdy z nas ma talenty. Dzięki nim jesteśmy nie tylko świetnymi pracownikami, ale przede wszystkim wyjątkowymi ludźmi.
Marzą mi się ludzie szczęśliwi zawodowo, ludzie samoświadomi i spełnieni w swojej drodze. Zbudowanie świadomości swoich mocnych stron, to najprostsza droga do rozwoju własnych kompetencji, która doprowadzić może nas do doskonałości.

Będę mówić o:

  • Skąd się wzięło badanie Gallupa
  • Czy Ty też masz talenty?
  • Zmianie nawyków myślenia o sobie
  • Podziale talentów na 4 domeny
  • Omówieniu procesu rozwijania talentów

Zarejestruj się