WYDARZENIE

Realna zmiana. Narzędzia wspierające działania klienta (webinar)

Realna zmiana. Narzędzia wspierające działania klienta (webinar)

DATA

04/10/2017

}

GODZINA

19:00 – 20:00

KATEGORIA


Realna zmiana - webinar EMCC

 

W ramach Continuous Professional Development (CPD) EMCC Poland zaprasza na webinar:

REALNA ZMIANA.
NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE DZIAŁANIA KLIENTA MIĘDZY SESJAMI.

Żeby skutecznie wspierać zmianę potrzebujemy wykorzystywać umiejętność stawiania właściwie sformułowanych celów, zaprząc odpowiednio dobrane techniki i narzędzia oraz monitorować przebieg procesu.

Wykorzystamy Transteoretyczny Model Zmiany jako model umożliwiający rozpoznawanie stadium zmiany i ułatwiający dobór tych narzędzi, które w danym procesie sprawdzą się najlepiej.

Zagadnienia te dotyczą kompetencji coacha wg EMCC: Orientacja na wynik i działanie.

PRZEBIEG WEBINARU

19:00: Powitanie i sprawy organizacyjne
19:05: Prezentacja
19:45: Pytania i odpowiedzi

PROGRAM

  • Coaching jako metoda ukierunkowana na wynik
  • Kluczowe elementy warunkujące efektywny coaching
    • Wyznaczanie celów
    • Monitorowanie poziomu realizacji celów
    • Metody facylitujące proces zmiany
  • Przegląd narzędzi wspierających zmianę

PROWADZĄCY:

RAFAŁ SZEWCZAK – Certyfikowany Coach (Professional Certified Coach, CoachWise™) i superwizor coachingu (Izba Coachingu). Współwłaściciel kilku firm szkoleniowych: NOVO, ARS MENTORIS oraz Centrum Zmiany NOWE. Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Studium Zawodowego Trenera Zmiany i Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Psycholog, zrzeszony w International Coach Federation (ICF) i European Mentoring and Coaching Council (EMCC). Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorczości i coachingu par. Wspiera w rozwoju trenerów i coachów, przygotowując ich do akredytacji w ICF oraz Izbie Coachingu. Pracuje z zespołami wspierając ich efektywność.

MAGDALENA KOZIOŁ – Certyfikowany Coach ICF (Associated Certified Coach) oraz Izby Coachingu. Certyfikowany superwizor coachingu Izby Coachingu. Członek Zarządu European Mentoring And Coaching Council Poland. Uczy coachingu w Studium Zawodowym Coacha Biznesu. Pracuje z osobami przygotowującymi się do akredytacji na poziomie ACC. Trener biznesu, trener zmiany, wykładowca w Studium Trenera Zmiany NOVO. Mentor. Coach grupowy i zespołowy, wspiera budowanie i integrowanie zespołów wokół wspólnego celu. Specjalizuje się w obszarze poczucia sensu i autentyczności w kontekście przywództwa, kariery i harmonii w życiu.

Link do rejestracji:

https://emcc.clickmeeting.com/realna-zmiana/register