WYDARZENIE

Transformująca moc słuchania Zen Coachingowego – warsztat

DATA

30/01/2018

}

GODZINA

17:30 – 20:30

KATEGORIA


Warsztat praktyczny w ramach CPD EMCC.

CEL:
Pogłębienie kompetencji profesjonalnych coachów i mentorów.
Warsztat „Transformująca moc słuchania Zen Coachingowego” pokazuje, jak proces słuchania daje klientowi możliwość wglądu i poszerzania świadomości (kompetencja 5 EMCC) oraz jak prowadzi do wyłonienia celu oraz energii i motywacji do działania (kompetencja 6 EMCC). Struktura procesu i jego przebieg przedstawiona będzie na modelu (kompetencja 7 EMCC).

DLA KOGO:
– dla coachów praktykujących w celu doświadczenia i poznania nowego modelu i technik
– dla coachów początkujących i w trakcie szkolenia w celu pogłębienia postawy coachingowej i rozluźnienia się w roli coacha
– dla osób pragnących zostać coachem w celu doświadczenia istoty coachingu
– dla praktyków NVC
– dla zainteresowanych empatycznym słuchaniem
– dla praktyków mindfulness i compassion.

PROGRAM:
1. Ćwiczenie medytacyjne grupowe
2. Słuchanie Zen Coachingowe:
Cel słuchania ZC. Empatia i medytacja. Przestrzeń bycia i jego aspekty. Jak inne aspekty przestrzeni bycia oprócz myśli, tj. uczucia, ciało i potrzeby/tęsknoty serca mogą spełniać kluczową rolę w procesie.
3. Transformacja
Doświadczenie rosnącej świadomości siebie oraz bliskości i połączenia, co pozwala na dostęp przez klienta do jego wewnętrznej prawdy i mądrości, a potem naturalne wyłonienie się celu, rozwiązań i energii do ich realizacji.
4. Ćwiczenie w parach „Trudna sprawa i bycie”

O PROWADZĄCEJ:

Aneta Antkiewicz
Certyfikowana w 2013 roku przez Kåre Landfalda, twórcę Zen Coachingu do oferowania sesji i prowadzenia warsztatów Zen Coachingowych. Posiada doświadczenie z pracy NVC, Mindfulness i Focusing, które włącza i wykorzystuje w swojej praktyce. Autorka bloga www.wpelni.pl , programu „Bliżej siebie” opartego na słuchaniu Zen Coachingowym oraz cyklu warsztatów „Zen Coaching Open”. Prowadzi też Praktykę Słuchania i słuchanie uliczne. Od 2013 r. zajmuje się różnymi formami pracy Zen Coachingowej, w tym prowadzeniem indywidualnych sesji.
Wcześniej przez kilkanaście lat była dyrektorem departamentu biznesowego w korporacji, po czym zdecydowała się podążyć za swoimi wartościami oraz zainteresowaniami i otworzyła własną firmę ”W Pełni”. Dzięki praktykowaniu Zen Coachingu jest jej coraz łatwiej rezygnować z nieustannego sprawdzania: ”Czy to dobrze, czy źle?”, „Właściwie, czy niewłaściwie?” i chętniej pyta: „Co jest dla mnie prawdziwe?”, „Jak ja się z tym mam?”, a w jej życiu jest coraz więcej zaufania i swobody. Ma dwójkę dorosłych dzieci i wiejskiego pieska Tunię.
Zen Coaching jest najskuteczniejszym znanym jej sposobem wspierania zmiany osobistej i poszukiwania rozwiązań konkretnych problemów prywatnych i zawodowych.

www.wpelni.pl
https://www.facebook.com/WPelni.AnetaAntkiewicz

KOSZT: 
GRATIS dla członków EMCC Poland
30 PLN dla pozostałych osób

Oferujemy zimne napoje, kawę i ciasteczka.

Bilety dostępne przez evenea

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/1517535774982493/

Kontakt: pl.prezes@emccouncil.org