WYDARZENIE

Cykl webinarów „poMOC od EMCC Poland” Odkrywanie szans w trudnych, kryzysowych sytuacjach w duchu Transformującej Obecności

Cykl webinarów „poMOC od EMCC Poland” Odkrywanie szans w trudnych, kryzysowych sytuacjach w duchu Transformującej Obecności

DATA

11/05/2022

}

GODZINA

20:00 – 21:30

KATEGORIA


 

ProwadzącyMaciej Szturmowicz

 

Zapraszamy serdecznie do cyklu webinarów „poMOC od EMCC Poland”. Cykl jest prowadzony w formule probono z myślą o wsparciu nas wszystkich.

 

Tytuł webinaru:

Cykl webinarów „poMOC od EMCC Poland”

Odkrywanie szans w trudnych, kryzysowych sytuacjach w duchu Transformującej Obecności

 

Serdecznie zapraszam na warsztat pozwalający poznać i praktycznie przećwiczyć technikę odkrywania szans i nowych możliwości w sytuacjach trudnych, złożonych, chaotycznych lub kryzysowych w nurcie coachingu Transformującej Obecności stworzonym przez Alana Seale.

Technika ta świetnie sprawdza się wtedy, kiedy natłok zgromadzonych emocji nie pozwala nam racjonalnie myśleć, a sama sytuacja jest tak niecodzienna i złożona, że nie sprawdzają się w niej schematyczne i standardowe rozwiązania.

Podczas tego 60-minutowego warsztatu każdy uczestnik będzie mógł:

  1. Spojrzeć z różnych, często całkiem odległych perspektyw na swoją wybraną, trudną bądź kryzysową sytuację

  2. Uświadomić sobie, do jakich postaw zaprasza zaistniała sytuacja

  3. Zauważyć nowe szanse i możliwości wyłaniające się z niecodziennej sytuacji

  4. Uświadomić sobie najlepsze możliwe działania i kolejne kroki

Warsztat będzie polegał na indywidualnej pracy z wybraną przez siebie trudną/kryzysową sytuacją oraz na krótkiej wymianie refleksji w parach/trójkach.

UWAGA:

To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland. Kontynuując udział w spotkaniu, Ty i inni uczestnicy webinaru wyrażacie zgodę na nagrywanie.  Jeżeli wyrażasz zgodę i chcesz kontynuować zapraszamy do udziału w webinarze.

 

Kilka słów o osobie prowadzącej

 Maciej Szturmowicz, MBA, ICC Certified Coach, Certified Transformational Presence Coach (CTPC), terapeuta Gestalt w procesie certyfikacji.

 Pomaga firmom systematycznie zwiększać skalę działania a ich menedżerom – zwiększać skuteczność w zdrowy, zespołowy i strategiczny sposób. Wierzy, że najbardziej kreatywnymi, efektywnymi i szczęśliwymi ludźmi są osoby uważne, zrelaksowane, dbające o harmonię pomiędzy różnymi sferami swojego życia oraz mające poczucie sensu tego, co robią.

 Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w korporacyjnej, doradczej sprzedaży B2B, zarządzaniu zespołami i projektami strategicznymi, executive coaching’u oraz projektach podnoszących wyniki sprzedaży i efektywność zarządzania dzięki wzmocnieniu umiejętności miękkich i strategicznych (programy Sales Excellence®, Leadership Academy®, Coach Thru®).

 Studiował na Webster University (BBA) i Warwick Business School (MBA) w Austrii, Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Obecnie uczy się w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie pogłębiając techniki pracy z klientami indywidualnymi i grupami.

 Prywatnie regularnie praktykuje medytację mindfulness, wędruje z plecakiem i namiotem oraz jest spełnionym ojcem trójki dzieci.

 

 

 

Nie jesteś członkiem EMCC Poland?

Bezpłatny dostęp!

Zarejestruj się

To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland. 

 

Jesteś członkiem EMCC Poland?

Zaloguj się aby zarejestrować się na webinar bezpłatnie!
Zaloguj się


 
To spotkanie w całości jest nagrywane. Będąc na spotkaniu, wyrażasz zgodę na bycie nagrywanym przez EMCC Poland.