WYDARZENIE

Ukryte twarze coacha. Co profesjonalny coach powinien wiedzieć o sobie, aby efektywnie pracować z klientami?

DATA

19/04/2017

}

GODZINA

17:00 – 20:00

KATEGORIA


W ramach Continuous Professional Development (CPD) EMCC Poland zaprasza webinar:
UKRYTE TWARZE COACHA.
CO PROFESJONALNY COACH POWINIEN WIEDZIEĆ O SOBIE,
ABY EFEKTYWNIE PRACOWAĆ Z KLIENTAMI?
 
Podczas 60-minutowego spotkania zajmiemy się ważnym składnikiem procesu coachingowego – samym coachem. Przyjrzymy się różnym aspektom jego funkcjonowania i temu, jak wpływają one na kształtowanie się sesji coachingowej i relacji z klientami. Samoświadomość to pierwsza z ośmiu kompetencji profesjonalnego coacha wg EMCC.
 
PRZEBIEG WEBINARU
19:00: Powitanie i sprawy organizacyjne
19:05: Prezentacja
19:45: Pytania i odpowiedzi
 
PROGRAM
• Wiedza o sobie – czyli co?
• Wymiary stylu coachingowego
• Akceptacja stylu czy poszerzanie elastyczności?
• Przeniesienie i przeciwprzeniesienie w sesji coachingowej
• Emocje w coachingu i zarządzanie nimi
• Sposoby pogłębiania samoświadomości
 
PROWADZĄCY:
 
RAFAŁ SZEWCZAK –
Certyfikowany Coach (Professional Certified Coach, CoachWise™) i superwizor coachingu (Izba Coachingu). Współwłaściciel kilku firm szkoleniowych: NOVO, ARS MENTORIS oraz Centrum Zmiany NOWE. Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Studium Zawodowego Trenera Zmiany i Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Psycholog, zrzeszony w International Coach Federation (ICF) i European Mentoring and Coaching Council (EMCC). Specjalizuje się w przygotowujący ich do akredytacji w ICF oraz Izbie Coachingu. Pracuje z zespołami wspierając ich efektywność.
MAGDALENA KOZIOŁ – Certyfikowany Coach ICF (Associated Certified Coach) oraz Izby Coachingu. Certyfikowany superwizor coachingu Izby Coachingu. Członek Zarządu European Mentoring And Coaching Council Poland. Uczy coachingu w Studium Zawodowym Coacha Biznesu. Pracuje z osobami przygotowującymi się do akredytacji ICF na poziomie ACC. Trener biznesu, trener zmiany, wykładowca w Studium Trenera Zmiany NOVO. Mentor. Coach grupowy i zespołowy, wspiera budowanie i integrowanie zespołów wokół wspólnego celu. Specjalizuje się w obszarze poczucia sensu i autentyczności w kontekście przywództwa, kariery i harmonii w życiu.
Wstęp wolny.