WYDARZENIE

UKRYTE TWARZE COACHA. Webinar

UKRYTE TWARZE COACHA. Webinar

DATA

15/10/2018

}

GODZINA

21:15 – 22:15

KATEGORIA


UKRYTE TWARZE COACHA.

CO PROFESJONALNY COACH POWINIEN WIEDZIEĆ O SOBIE, ABY EFEKTYWNIE PRACOWAĆ Z KLIENTAMI?

 

W ramach Continuous Professional Development (CPD) EMCC Poland zaprasza BEZPŁATNY webinar:

UKRYTE TWARZE COACHA. CO PROFESJONALNY COACH POWINIEN WIEDZIEĆ O SOBIE, ABY EFEKTYWNIE PRACOWAĆ Z KLIENTAMI?

 

Podczas 60-minutowego spotkania zajmiemy się ważnym składnikiem procesu coachingowego – samym coachem. Przyjrzymy się różnym aspektom jego funkcjonowania i temu, jak wpływają one na kształtowanie się sesji coachingowej i relacji z klientami. Świadomość siebie to pierwsza z ośmiu kompetencji profesjonalnego coacha wg EMCC.

 

PRZEBIEG WEBINARU

21:15 Powitanie i sprawy organizacyjne

21:20: Prezentacja

21:00 Pytania i odpowiedzi

PROGRAM

  • Wiedza o sobie – czyli co?
  • Wymiary stylu coachingowego
  • Akceptacja stylu czy poszerzanie elastyczności?
  • Przeniesienie i przeciwprzeniesienie w sesji coachingowej
  • Emocje w coachingu i zarządzanie nimi
  • Sposoby pogłębiania samoświadomości

PROWADZĄCY 

RAFAŁ SZEWCZAK – członek EMCC Poland (członek Komisji Rewizyjnej), coach akredytowany ICF PCC (Professional Certified Coach), coach certyfikowany  CoachWise™ i akredytowany superwizor coachingu (Izba Coachingu). Współwłaściciel kilku firm szkoleniowych: NOVO, ARS MENTORIS oraz Centrum Zmiany NOWE. Dyrektor Programowy Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Studium Zawodowego Trenera Zmiany i Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Psycholog, zrzeszony w International Coach Federation (ICF) i European Mentoring and Coaching Council (EMCC). Specjalizuje się w przygotowujący ich do akredytacji w ICF oraz Izbie Coachingu. Pracuje z zespołami wspierając ich efektywność.

MAGDALENA KOZIOŁ – członek EMCC Poland, akredytowany coach ICF ACC (Associated Certified Coach) oraz akredytowany coach i superwizorka Izby Coachingu. Uczy coachingu w Studium Zawodowym Coacha Biznesu. Pracuje z osobami przygotowującymi się do akredytacji ICF na poziomie ACC. Trener biznesu, trener zmiany, wykładowca w Studium Trenera Zmiany NOVO. Mentor. Coach grupowy i zespołowy, wspiera budowanie i integrowanie zespołów wokół wspólnego celu. Specjalizuje się w obszarze poczucia sensu i autentyczności w kontekście przywództwa, kariery i harmonii w życiu.

 

Webinar jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

LINK do rejestracji: https://emcc.clickmeeting.pl/ukryte-twarze-coacha/register