Kontakt - EMCC

Kontakt

Skontaktuj się z nami...

 

Kontakt Zarząd:

Robert Łężak – prezes zarządu EMCC Poland odpowiedzialny za obszary: członkostwo, akredytacje prezes@emccpoland.org,  tel. +48 504104694
Monika Bęcka – członek zarządu do spraw międzynarodowych monika.becka@emccpoland.org,  +48 608 157 619
Piotr Jaworski – członek zarządu ds. mentoringu piotr.jaworski@emccpoland.org, +48 502 287 565
Paulina Janiak – członek zarządu ds. odpowiedzialności społecznej oraz Public Relation paulina.janiak@emccpoland.org, +48 691 953 530
Krzysztof Wiśniewski – członek zarządu ds. strategii, finansów i nowych oddziałów EMCC Poland krzysztof.wisniewski@emccpoland.org, +48 695 150 250
Joanna Daniel – komisja rewizyjna
Agnieszka Kotlonek-Wójcik – komisja rewizyjna
Tomasz Rydzel – komisja rewizyjna

 

 

Grupy robocze:

Marketing Aleksandra Kolak marketing@emccpoland.org
Grupa mentoringowa Piotr Jaworski piotr.jaworski@emccpoland.org, Katarzyna Syrówka, Aldona Królikowska, Jacek Bełdowski
Odpowiedzialność społeczna i PR Paulina Janiak paulina.janiak@emccpoland.org
Strategia Krzysztof Wiśniewski krzysztof.wisniewski@emccpoland.org,
Finanse Magdalena Mikołajewska magdalena.mikolajewska@emccpoland.org,
Webinary Przemysław Jankowski przemyslaw.jankowski@emccpoland.org
Stosunki Międzynarodowe  Monika Bęcka monika.becka@emccpoland.org
Superwizja dla coachów i mentorów Agnieszka Kaseja superwizja@emccpoland.org
EMCCoffee  Agnieszka Kowalewska agnieszka.kowalewska@emccpoland.org, Katarzyna Drożdżewska katarzyna.drozdzewska@emccpoland.org
Wizytówka na stronie EMCC Julita Gaweł julita.gawel@emccpoland.org
Buddy – on boarding Piotr Sumiński tel. +48 533 303 783 piotr.suminski@emccpoland.org
Ambasador Podlasie Agnieszka Figatowska agnieszka.figatowska@emccpoland.org
Ambasador Pomorze Monika Wilga monika.wilga@emccpoland.org
Ambasador Dolny Śląsk Ścibór Sobieski scibor.sobieski@emccpoland.org

adres do korespondencji: 

EMCC Poland, ul. 3 Maja 11a05-806 Komorów

NIP: 5272626756REGON: 141869504KRS: 0000328756

Nr rachunku: mBank 67114020040000370277048080

Share This