Kontakt - EMCC

Kontakt

Skontaktuj się z nami...

 

Kontakt Zarząd:

Robert Łężak – Prezes zarządu EMCC Poland prezes@emccpoland.org,  tel. +48 504104694
Monika Bęcka – Wiceprezes zarządu EMCC Poland monika.becka@emccpoland.org,  +48 600 974 814
Magdalena Mikołajewska – członek zarządu ds. finansów magdalena.mikolajewska@emccpoland.org +48 510 196 054
Paulina Janiak – członek zarządu ds. odpowiedzialności społecznej oraz Public Relation paulina.janiak@emccpoland.org, +48 691 953 530
Krzysztof Wiśniewski – członek zarządu ds. strategii, nowych oddziałów EMCC Poland krzysztof.wisniewski@emccpoland.org, +48 695 150 250
Joanna Daniel – komisja rewizyjna joanna.daniel@emccpoland.org +48 502 627 466
Agnieszka Kotlonek-Wójcik – komisja rewizyjna +48 504 290 025
Tomasz Rydzel – komisja rewizyjna +48 600 302 026

 

 

Kontakt w konkretnej sprawie:

Akredytacja Indywidualna EIA EMCC Dorota Raniszewska dorota.raniszewska@emccglobal.org Tel.: +48 608 793 352
Marketing
Grupa mentoringowa

Piotr Jaworski piotr.jaworski@emccpoland.org,

Katarzyna Syrówka, Aldona Królikowska, Jacek Bełdowski, Magdalena Fischer-Tobiasz, Andrzej Cieplak

Odpowiedzialność społeczna i PR Paulina Janiak paulina.janiak@emccpoland.org
Strategia Krzysztof Wiśniewski krzysztof.wisniewski@emccpoland.org,
Finanse Magdalena Mikołajewska magdalena.mikolajewska@emccpoland.org,
Webinary Przemysław Jankowski przemyslaw.jankowski@emccpoland.org
Stosunki Międzynarodowe  Monika Bęcka monika.becka@emccpoland.org
Superwizja dla coachów i mentorów

Agnieszka Kaseja superwizja@emccpoland.org

Anita Orzechowska anita.orzechowska@emccpoland.org , Dorota Raniszewska dorota.raniszewska@emccglobal.org 

EMCCoffee  Monika Bęcka monika.becka@emccpoland.org
Buddy – on boarding Piotr Sumiński piotr.suminski@emccpoland.org  tel. +48 533 303 783
Ambasador Podlasie Agnieszka Figatowska agnieszka.figatowska@emccpoland.org
Ambasador Pomorze Monika Wilga monika.wilga@emccpoland.org
Ambasador Dolny Śląsk Ścibór Sobieski scibor.sobieski@emccpoland.org

adres do korespondencji: 

EMCC Poland, ul. 3 Maja 11a05-806 Komorów

NIP: 5272626756REGON: 141869504KRS: 0000328756

Nr rachunku: mBank 67114020040000370277048080

Share This