Kontakt - EMCC

Kontakt

Skontaktuj się z nami...

 

Kontakt Zarząd:

Robert Łężak – prezes zarządu EMCC Poland odpowiedzialny za obszary: marketing, buduj swoją markę z EMCC, webinary, superwizje. 

prezes@emccpoland.org,  tel. +48 504104694

Monika Bęcka – członek zarządu do spraw międzynarodowych monika.becka@emccpoland.org,  +48 608 157 619
Piotr Jaworski – członek zarządu ds. mentoringu

piotr.jaworski@emccpoland.org, +48 502 287 565

Paulina Janiak – członek zarządu ds. odpowiedzialności społecznej oraz Public Relation paulina.janiak@emccpoland.org, +48 691 953 530
Krzysztof Wiśniewski – członek zarządu ds. strategii, finansów i nowych oddziałów EMCC Poland krzysztof.wisniewski@emccpoland.org, +48 695 150 250
Joanna Daniel – komisja rewizyjna
Agnieszka Kotlonek-Wójcik – komisja rewizyjna
Tomasz Rydzel – komisja rewizyjna

 

 

Grupy robocze: 

Marketing

Joanna Daniel joanna.daniel@emccpoland.org, Agnieszka Kotlonek-Wójcik agnieszka.kotlonek@emccpoland.org, Marzena Malacka marzena.malacka@emccpoland.org

Edukacja mentoringowa

Piotr Jaworski piotr.jaworski@emccpoland.org, Katarzyna Syrówka, Aldona Królikowska, Jacek Bełdowski

Odpowiedzialność społeczna i PR

Paulina Janiak paulina.janiak@emccpoland.org

Strategia, finanse i nowe oddziały

Krzysztof Wiśniewski krzysztof.wisniewski@emccpoland.org, Magdalena Mikołajewska magdalena.mikolajewska@emccpoland.org, Monika Wilga

Stosunki Międzynarodowe 

Monika Bęcka monika.becka@emccpoland.org

Superwizja dla coachów i mentorów

Agnieszka Kaseja agnieszka.kaseja@emccpoland.org

EMCCoffee 

Agnieszka Kowalewska agnieszka.kowalewska@emccpoland.org, Katarzyna Drożdżewska katarzyna.drozdzewska@emccpoland.org

Wizytówka na stronie EMCC 

Julita Gaweł julita.gawel@emccpoland.org

adres do korespondencji: 

EMCC Poland, ul. 3 Maja 11a05-806 Komorów

NIP: 5272626756REGON: 141869504KRS: 0000328756

Nr rachunku: mBank 67114020040000370277048080

Share This