ON BOARD

Pragniemy Cię bardzo serdecznie powitać w społeczności European Mentoring & Coaching Council Poland!

Zapraszamy do zapoznania z krótkim przewodnikiem, w którym zamieściliśmy podstawowe informacje, które mogą być przydatne na początku Twojej drogi w EMCC Poland!

Etap 1 – Uzupełnienie swojej wizytówki

Po zalogowaniu się na swoje konto na https://emccpoland.org/ przejdź do zakładki “Moja Wizytówka” (znajdziesz ją w prawym górnym rogu). Informacje, które wpiszesz pojawią się na naszej stronie https://emccpoland.org/members/

Poprawnie wypełniona wizytówka da Tobie możliwość promowanie siebie jako Coacha i Mentora EMCC Poland.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym jakie informacje chcesz umieścić na swoim profilu.

ETAP 2 – Komunikacja

Jako EMCC Poland prowadzimy szereg działań, które mają na celu promocję Coachingu, Mentoringu, Superwizji oraz edukację naszych członków.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tym co dzieje się w społeczności EMCC Poland, to zapraszamy Cię serdecznie do wykonania kilku akcji, dzięki którym zaplanujesz swoją edukację z EMCC Poland!

Bardzo serdecznie zapraszamy do obserwowania naszych kont na Social Mediach:

Ważne!
Pamiętaj o włączeniu powiadomień, dzięki którym będziesz na bieżąco!

Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do subskrypcji kanału YouTube EMCC Poland, na którym znajdziesz wiele wartościowych treści z webinarów, wywiadów i filmików edukacyjnych: https://www.youtube.com/@EMCCPoland

Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do Grupy Członków EMCC Poland na Messenger – w tym celu wyślij na adres emccbuddy@emccpoland.org link do swojego profilu na Facebooku a nasz Buddy doda Cię do grupy na Messengerze!

Bardzo serdecznie zapraszamy Cię do dołączenia do prywatnej grupy EMCC Poland na Facebooku https://www.facebook.com/groups/1087622138008206  

Dodatkowo czeka na Ciebie Niespodzianka!
Po dołączeniu do społeczności zaczniesz otrzymywać regularne Newslettery, dzięki którym będziesz na bieżąco z wydarzeniami z życia EMCC Poland!

ETAP 3 – Edukacja z EMCC Poland

Bardzo serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania zakładki Wydarzenia na stronie EMCC Poland: https://emccpoland.org/wydarzenia/

Znajdziesz tam kalendarz nadchodzących webinarów, superwizji i spotkań organizowanych przez EMCC Poland – dołącz do nich i rozwijaj razem z nami swoje kompetencje!

Pamiętaj, aby na każdy webinar zarejestrować się przez stronę https://emccpoland.org/wydarzenia/, wchodząc w link w wydarzenia i wybierając opcję rejestracji jako członek EMCC Poland.

Rejestracja przekieruje Cię do formularza Zoom, dzięki któremu zarejestrujesz się na Webinary i EMCC Coffee.

Ważne!
Za obecność w webinarze otrzymasz certyfikat CPD, który potwierdza ilość godzin szkoleniowych w ramach rozwoju zawodowego (CPD).
Jest to ważny element na ścieżce rozwoju i akredytacji w ramach EMCC.

Etap 4 – Zostań wolontariuszem EMCC Poland

Zapraszamy Cię do udziału w naszych Zespołach Projektowych, które działają w formie wolontariatu. Kontakty do nich na stronie https://emccpoland.org/kontakt/
W naszych mediach społecznościowych i w zakładce wydarzenia, informujemy o kolejnych spotkaniach wolontariuszy.

Pliki do pobrania:

Poniżej znajdziesz przydatne pliki, które możesz wykorzystywać.

Zachęcamy serdecznie do wykorzystywania banneru EMCC w swoim podpisie e-mail zgodnie z wytycznymi opisanymi w załącznikach.

Globalny Kodeks Etyczny: https://www.globalcodeofethics.org

Share This