WYDARZENIE

Jak pracować metaforą w coachingu a jak w mentoringu 16.07.2024

Jak pracować metaforą w coachingu a jak w mentoringu 16.07.2024

DATA

16/07/2024

}

GODZINA

18:00 – 19:30

KATEGORIA


Jak Pracować metaforą w coachingu a jak w mentoringu

Opis: Zapraszamy na webinar poświęcony wykorzystaniu metafory jako skutecznego narzędzia w pracy coachingu i mentoringu. Metafory są niezwykle potężnymi instrumentami komunikacji, które mogą pomóc klientom odkryć nowe spojrzenia na ich problemy, zmniejszyć opór wobec zmiany oraz otworzyć drzwi do głębszego zrozumienia samego siebie, swoich potrzeb, rozwoju osobistego a tym samym do bardziej efektywnego osiągania celów oraz pełniejszego korzystania z własnych zasobów.

Tematyka webinaru:

  1. Rola metafory w pracy coacha i mentora: Poznanie, jak metafory mogą służyć jako narzędzia pogłębiające wgląd Klienta, ułatwiające komunikację, budowanie zaufania i poszerzanie perspektywy.
  2. Praktyczne techniki wykorzystania metafor: Omówienie różnych sposobów używania metafory w sesjach coachingowych i mentoringowych.
  3. Studium przypadku: Przedstawienie konkretnych sytuacji, w których zastosowanie metafory przyniosło efektywną pomoc klientom w osiągnięciu ich celów oraz przezwyciężeniu trudności.
  4. Ćwiczenia praktyczne: Uczestnicy będą mieli okazję wypróbować różne techniki wykorzystania metafor w praktyce poprzez interaktywne ćwiczenia i dyskusje.
  5. Pytania i odpowiedzi: Sesja otwarta na pytania uczestników, w trakcie której prowadzący odpowie na wszelkie wątpliwości związane z tematem webinaru.

Dołącz do nas, aby zgłębić tajniki pracy z metaforą i poszerzyć swoje umiejętności coachingowe i mentoringowe

O autorze

Robert Łężak – wykładowca, mentor, coach i asesor EMCC z akredytacją EIA, trener i Menedżer z 20 letnim doświadczeniem oraz współwłaściciel firmy szkoleniowej Norman Benett. Robert Łężak od ponad 12 lat uczy zawodu odpowiedzialnego coacha w Norman Benett Academy na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i od 3 lat uczy zawodu profesjonalnego mentora w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prezes w European Mentoring and Coaching Council Poland w latach 2019-2022, autor książki „Przewodnik na ścieżce coacha” i „50 historii na 50 sesji coachingu lub mentoringu

Więcej o autorze znajdziesz na stroni:  https://robertlezak.pl/

 

Nie jesteś członkiem EMCC Poland?

Wykup dostęp za jedyne 100 zł

100,00 Kup dostęp

 

Jesteś członkiem EMCC Poland?

Zaloguj się aby zarejestrować się na webinar bezpłatnie!
Zaloguj się