Jako mentorka i coach biznesowy wspieram liderów w osiąganiu tego, co dla nich ważne, żeby czuli się pewni siebie, skuteczni i spełnieni. Łączę długoletnią praktykę biznesową z kompetencjami profesjonalnego mentora.
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Agata
Rybarska
coach, mentor

🔴 Mentoring korporacyjny (m.in. budowanie kompetencji i skuteczności lidera, rozwój ścieżki kariery, zarządzanie zespołami, skuteczność w biznesie)
🔴 Mentoring biznesowy (m.in. rozwój własnego biznesu oraz marki osobistej)
🔴 Mentoring branżowy (marketing strategiczny, digital marketing, komunikacja, LinkedIn)
🔴 Coaching menadżerski i biznesowy (m.in. definiowanie/ zmiana ścieżki kariery, odkrywanie/ wzmacnianie potencjału, świadome zarządzanie relacjami, odkrywanie motywacji do działania)
🔴 Projektowanie i wdrażanie wewnętrznych programów mentoringowych w organizacjach

polski
Dołączył 23 czerwca 2021
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Jako mentorka i coach biznesowy wspieram liderów w osiąganiu tego, co dla nich ważne, żeby czuli się pewni siebie, skuteczni i spełnieni. Łączę długoletnią praktykę biznesową z kompetencjami profesjonalnego mentora.

Najczęściej pracujemy wspólnie nad rozwojem kompetencji przywódczych, w tym nad wyzwaniami związanymi z zarządzaniem zespołem, komunikacją, pewnością siebie i dbaniem o równowagę. Pomagam też w rozwijaniu biznesu, definiowaniu jasnej strategii rozwoju firmy oraz budowaniu ścieżki kariery i marki osobistej. I najważniejsze – wspieram we wzmacnianiu potencjału, przełamywaniu barier i znajdowaniu motywacji, żeby działać.

Mam ponad 15 lat doświadczenia w globalnych firmach w marketingu i sprzedaży w Polsce i zagranicą. Pracując dla ponad 30 marek na 7 rynkach zarządzałam dużymi zespołami i mierzyłam się z wieloma wyzwaniami lidera osobiście, dzielę się swoimi doświadczeniami sukcesów i porażek. Jestem entuzjastką nowych technologii, szerokich możliwości digital marketingu i rozwoju e-commerce. Lubię konkrety, efektywne spotkania i działanie.

Bliska jest mi empatia i autentyczność w biznesie. Wierzę, że mentoring to najlepszy sposób na skuteczne wsparcie w dużych i małych zmianach do wykorzystania pełnego potencjału, który drzemie w każdym z nas.

Certyfikacje
🔴 Międzynarodowa akredytacja European Mentoring and Coaching Council EIA na poziomie Practitioner
🔴 Międzynarodowa akredytacja International Coaching Federation na poziomie ACC
🔴 Międzynarodowa akredytacja European Mentoring and Coaching Council IPMA (Menadżer Programów Mentoringowych) na poziomie Foundation
🔴 Mentorka w Fundacji Liderek Biznesu
🔴 Mentorka w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet
🔴 Absolwentka Szkoły Komunikacji w oparciu o Empatię, moduły: Empathy based business & life coaching oraz Doskonalenie umiejętności trenerskich
🔴 Członek międzynarodowego stowarzyszenia coachów i mentorów EMCC
🔴 Wyróżniono mnie w rankingu "22 Polki, które warto obserwować w 2022 roku" Forbes Women
🔴 Wyróżniono mnie w rankingu "Top 15 Coaches in Warsaw in 2023"

Rekomendacje na https://www.linkedin.com/in/agata-rybarska/

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Practitioner
EIA20229724
6 maj 2022
6 maj 2027

Share This