Senior Practitionerhttp://www.onherway.com.pl
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Agnieszka
Witkowska
coach, mentor

life-coaching, business coaching, mentoring, coaching - potencjał kobiecości, trener FRIS oraz MBTI, psychoterapia w nurcie TSR

angielski, polski
Dołączył 5 stycznia 2022
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Realizując się w roli Psychologa, Psychoterapeuty, Coacha oraz Mentora współpracuję z osobami posiadającymi różne doświadczenia prywatne oraz zawodowe. Współpracuję z osobami w różnym wieku. Tematy, które „klienci” przynoszą na spotkania, wynikają bezpośrednio z indywidualnych potrzeb i preferencji poszczególnych osób – dotyczą sfery czysto zawodowej, związanej z pełnioną rolą w pracy lub tematem związanym z poszukiwaniem odpowiedniego zajęcia oraz/lub wynikają z potrzeb prywatnych, związanych z życiem prywatnym danej osoby. W zależności od potrzeb i preferencji, koncentrujemy się wówczas na odpowiedniej formie współpracy. W swojej pracy ważne jest dla mnie podążanie za „klientem”, aby pomóc mu odkryć jej/jego potencjał i poszerzyć perspektywę tych tematów, które są dla niej/niego ważne i istotne.

Zawodowo: od marca 2022 roku pełnię rolę HR Dyrektora (People & Culture Leader w MDDP). Swoją ekspertyzę i wiedzę z obszaru HR oraz coachingu i mentoringu zdobywałam podczas partnerskiej współpracy z praktykami i leaderami doradztwa biznesowego w PwC Polska (2011-2022), gdzie realizowałam się w takich rolach jak: Ekspert ds rekrutacji i budowania wizerunku pracodawcy, HR Business Partner oraz Talent Manager, zdobywając doświadczenie w strategicznym oraz operacyjnym doradztwie kadrze zarządzającej, implementacji rozwiązań, procesów oraz programów, mających na celu budowanie kultury zaangażowania w organizacji, rozwój pracowniczy czy wzrost świadomości, umiejętności i kompetencji liderskich. W latach 2005-2011 pełniłam rolę Koordynatora ds Rekrutacji i Szkoleń w polskiej firmie doradztwa personalnego (PBA).

Jest Certyfikowanym trenerem FRIS oraz MBTI.

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Senior Practitioner
EIA20229818
27 maj 2022
27 maj 2027

Share This