Senior PractitionerEIAhttps://www.cstcoaching.pl
Wspieram w rozwoju pomagam w kryzysie. Wspieram w rozwoju organizacje i osoby indywidualne oraz usprawniam przejście przez kryzys sytuacyjny w organizacji i życiu prywatnym pomagając w wyjściu z kryzysu emocjonalnego: a/usprawniam funkcjonowanie zespołów, b/pomagam wyjść z kryzysu sytuacyjnego poprzez usprawnianie komunikacji interpersonalnej i kryzysu emocjonalnego, który temu towarzyszy, c/pomagam w odbudowie energii mentalnej oraz funkcji poznawczych liderów/ menadżerów i klienta indywidualnego, d/wspieram w kreowaniu twórczych rozwiązań na problemy firmowe, w biznesie, zawodowe i prywatne. https://www.cstcoaching.pl
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Anita
Orzechowska
coach, mentor, superwizor
EIA

Leadership & Executive Coach
Coaching executive,
Coaching menadżerski
Coaching biznesowy
Mentoring dla biznesu - właściciele i menadżerowie,
MentorCoaching ryzysowy z:
menadżerowie,
specjaliści,
właściciele firm, prezesi, zarządy,

polski
Dołączył 16 września 2021
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Master Counseling & Coaching, Leadership & Executive Coach, Accreditation Senior Practitioner EIA, Accreditation ICF PCC, Accreditation Coach IC,
Accreditation Supervizor Coaching IC, Mentor Coach ICF, Master Practitioner NLP,
Certified Crisis Consultant,
Crisis MentorCoach under certification.
Posiadam: ponad 20 lat doświadczenia pracy z biznesem, związana z zarządzaniem sprzedażą i strukturami organizacji. Obecnie wykorzystuje to doświadczenie głównie pracując projektowo w krótkich i długoterminowych zleceniach, dla wielu klientów z różnych branż, jako doradca zewnętrzny.
Prowadzę projekty rozwojowe stosując: audyty, diagnozy potrzeb, konsultacje kryzysowe, wsparcie w kryzysie, szkolenia grupowe, training of the job / coaching of the job, sesje coachingowe indywidualne i grupowe, mentoring, doradztwo, superwizję dostosowując metodę do potrzeb lub łącząc je.

Od 1996 do 2015 pracowałam w obszarze zarządzania procesami sprzedaży w B2B, B2C, D2D w 16 branżach na 12 województwach Polski. Pracowałam 22 różnych firmach na różnych stanowiskach i różnym poziomie strukury organizacyjnej od firm mikro zatrudniających 3 osoby po duże korporacje zatrudniające 1500 i 3500 osób. Obecnie wykorzystuje to doświadczenie głównie pracując projektowo w krótkich i długoterminowych zleceniach, dla wielu klientów z różnych branż, jako doradca zewnętrzny. Praca z wykorzystaniem kompetencji coachingowych w zarządzaniu, sprzedaży, szkoleniach, programach rozwojowych, mentoringu, treningach stanowiskowych od 2002 roku – ponad 10 000 godzin.
Nauczyciel Akademicki: WSG Bydgoszcz, przedmiot Coaching. UKW Bydgoszcz, studia podyplomowe Coaching.

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Senior Practitioner
EIA20218312
1 lis 2021
1 lis 2026

Share This