Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Ewa
Skrobanska
coach, mentor

• mentoring biznesowy / startupy
• rozwój osobisty i zawodowy
• life coaching
• efektywny "work life balance"
• budowa silnego brandu oraz marki osobistej

polski
Dołączył 25 listopada 2021
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Nazywam się Ewa Skrobanska i zarabiam na życie dając mentalnego, kreatywnego i zarządczego kopa tym, którzy tego potrzebują.
Jestem konsultantką biznesową, mentorką i kreatorką rozpoznawalnych marek. Ukończyłam z sukcesem studia magisterskie z zarządzania finansami, studia podyplomowe z marketingu medialnego i politycznego, a obecnie jestem w trakcie studiów menadżerskich MBA Dr Matusza Grzesiaka.
Pomagam ludziom i organizacjom osiągać zaplanowane cele osobiste i zawodowe poprzez dostarczanie zdobytej przez 25 lat wiedzy w sektorze bankowym, medycznym, e-commerce, gastronomii i mediach. Stawiam na wymianę doświadczeń z ludźmi nastawionymi na „zmianę”, łącząc matryce naukowe z praktyką biznesową.
W swojej pracy bazuję na wiedzy pochodzącej z różnych dziedzin nauk, które przyjmuję formę konkretnych, skutecznych narzędzi w obszarach zarządzania, marketingu, samorealizacji i duchowości.
Wspieram przedsiębiorców i osoby prywatne w realizacji celów w duchu „work life balance”, którzy zazwyczaj wiedzą czego chcą, a potrzebuje jedynie iskry, by ich zainspirować do działania. Pracuję m.in. z właścicielami, zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską jako doradca biznesowy patrząc na każdy brand holistycznie, jako unikalną, użyteczną dla świata organizację.
Od prawie 10 lat wspieram startupy jako mentorka w wielu organizacjach kobiecych. Moja przygoda z mentoringiem rozpoczęła się od organizacji Lady Business Club w 2012 roku. Uczestniczę jako mentor w programie „Biznes w kobiecych rękach” w ramach Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.
Moje motto życiowe brzmi: „Stwórz najlepszą wersję siebie, abyś był użyteczny dla świata”.
Więcej informacji na stronie https://ewanizio.pl

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA

Share This