PractitionerEIAhttp://www.beldowski.eu
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Jacek
Bełdowski
coach, mentor
EIA

Coaching Technical Professionals, Executive Coaching & Mentoring, Leadership Coaching

angielski, polski
Dołączył 29 sierpnia 2020
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Jako coachem i mentor EMCC pomagam profesjonalistom stać się lepszymi liderami. Przez 25-lat jako CEO zarządzałem lokalnymi i globalnymi zespołami. Jestem liderem, który wnosi do coachingu pasję i duże doświadczenie biznesowe. Byłem członkiem globalnych zespołów menadżerskich, które transformowały biznes dostosowując jego organizację do radykalnych zmian w otoczeniu.
Szefowałem firmie Egmont w Polsce oraz regionie CEE. Razem z ponad 400. osobowym zespołem zbudowałem wiodącą pozycję na rynku wydawnictw dziecięcych w 15 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, z kluczowymi spółkami w Polsce, Rosji i Turcji. Byłem odpowiedzialny za zapewnienie wzrostu przychodów na nierosnącym rynku, pozyskanie kluczowych praw wydawniczych, restrukturyzację regionu, inwestycje typu green field na Ukrainie, fuzje i przejęcia. Tworzyłem globalne centrum kreacji - Egmont Creative Solutions współpracujące z największymi partnerami licencyjnymi, w tym Disney, Hasbro, Mattel i Microsoft. Zarządzałem zespołami kreatywnymi w biurach w Londynie, Berlinie, Kopenhadze i Warszawie.
Współtworzę programy mentoringowe, oraz szkolę mentorów. Jestem mentorem start-upów w MITEF CEE, innowatorów społecznych w Ashoka CEE, młodych przedsiębiorców w Inkubatorze Uniwersytetu Warszawskiego oraz przywódczyń w Fundacji Liderek Biznesu.
Mam dyplom inżyniera z Politechniki Warszawskiej. Pracowałem wiele lat jako ekspert aby następnie z sukcesem funkcjonować jako szef firmy. Swoje doświadczenie przekazuję chętnie jako
executive coach i mentor ekspertom profesji technicznych - inżynierom, managerom IT, pomagając im rozwijać kompetencje przywódcze i osiągać cele w organizacji. Uważam, że każdy zasługuje na dobrego szefa i nietoksyczne miejsce pracy.
Wykładam na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego.
Jestem absolwentem programów: Young Executives Program, European management Centre; Executive MBA na swojej alma mater; Advanced Management Program w IESE Business School - Barcelona; Diploma in Professional Coach-Mentoring w The Oxford School of Coaching & Mentoring - Certyfikat Coach-Mentoring Practitioner EMCC; Certified trainer - Extended Disk.
W wolnym czasie biegam maratony.

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Practitioner
EIA20216683
17 maj 2019
17 maj 2026

Share This