👉👉 Coaching biznesowy, coaching sprzedaży // Pracuję z ambitnymi przedsiębiorcami // Kto nie chce, szuka powodu, a kto chce, szuka sposobu.
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Jerzy
Cieśliński
coach, mentor

Coaching biznesowy
Coaching i mentoring w sprzedaży

angielski, francuski, polski
Dołączył 24 maja 2021
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Są ludzie, którzy pragną się zmienić, zrobić krok naprzód, ale rozmawianie z bliskimi, znajomymi czy wspólnikami nie zawsze pomaga rozwiać ich wątpliwości.

Jednocześnie nie bardzo wiedzą, kogo poprosić o pomoc, o radę, albo po prostu o wysłuchanie. Nie wiedzą, jak wyglada (i że w ogóle istnieje) coaching biznesowy i jak podejść do wyboru zewnętrznego wsparcia. Zwłaszcza, że jest na rynku masa samozwańczych coachów-guru, krótszy mówią ludziom jak mają żyć. To nie w tym rzecz.

Pomiędzy nimi, mniej rzucający się w oczy, istnieją coachowie, którzy potrafią na prawdę pomóc. Ja na kogoś takiego trafiłem. I bardzo mnie to cieszy!

Coaching biznesowy kojarzy mi się z tym, co bardzo lubię robić w wolnym czasie - wędrówkami po górach. Wspinasz się, omijasz przeszkody, pokonujesz kolejne trudności i wzniesienia, żeby w końcu dostać nagrodę w postaci pięknych widoków i ogromnej satysfakcji z osiągniętego celu. Dlatego ja łączę jedno z drugim. I z moim wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym.

Rozwijam więc moją firmę Coach Up, we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin. Jest i coaching, i szkolenia, i góry. I dużo się dzieje! Zapraszam 🙂

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA

Share This