Joanna Barakomska | EMCC
Jestem przewodniczką w drodze do bycia sobą, doświadczoną Mentorką i Coachem z międzynarodową akredytacją EMCC. Na podstawie własnej wieloletniej praktyki pracy z ludźmi opracowałam model współpracy – harmonia w życiu – praktyka świadomego życia, na fundamencie ponad 20 letniego doświadczenia w biznesie oraz nauk i narzędzi terapeutycznych, coachingowych, mentoringowych i mindfulness oraz obecności w Kręgach Kobiet.
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Joanna
Barakomska
coach, mentor

Leadership Coaching & Mentoring
Life - Business - Soul Coaching
Poczucie godności i własnej wartości w życiu

polski
Dołączył 5 maja 2021
DANE KONTAKTOWE
501 793 873
www.joannabarakomska.pl
O MNIE SŁÓW KILKA

Na co dzień łączę świat umysłu i emocji, wiedzy i intuicyjnych wglądów, planów – celów i działania. Współpracuję z ludźmi, towarzyszę i wspieram drugiego człowieka w własnym procesie zmian. Rozmawiam o trudnych sprawach po prostu, czyli jak człowiek z człowiekiem na sesjach 1:1, spotkaniach motywacyjno – rozwojowych, Kręgu Kobiet, spotkaniach przy kawie w dialogu Kobiet i Mężczyzn. Uważnie słucham, dzielę się wiedzą i doświadczeniem jako praktyk świadomego życia oraz między innymi absolwentka: międzynarodowych studiów MBA Master of Business Administration w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ELITE Program ICAN Institute Harvard Business Review, certyfikowany Professional Business & Life mentor i coach kognitywny, coach Arte Terapii, Mentorka w Fundacji Liderek Biznesu oraz członkini EMCC European Mentoring and Coaching Council.

Współpracuje w podejściu holistycznym - kognitywnym uwzględniając wszystkie aspekty życia: ciało, umysł i duszę – człowiek jest całością. Wspieram i towarzyszę w drodze do bycia sobą.

Pozdrawiam, do zobaczenia w drodze.
Jeśli poczujesz chęć zmiany zapraszam, napisz lub zadzwoń do mnie.
Joanna Barakomska

Share This