PractitionerEIA
Jestem mentorem, coachem, z ponad 200 godzinami indywidualnych sesji coachingowych i mentoringowych. Moja ponad 30 letnia kariera zawodowa była związana z branżą gazowniczą. W praktyce mentora i coacha czerpię z własnych doświadczeń jako inżyniera, kierownika projektów i programów oraz lidera wykorzystującego techniki coachingowe i mentoringowe w skutecznej realizacji zadań i rozwoju ludzi. Moimi klientami są osoby pełniące funkcje kierownicze, szykujące się do awansu lub będące w procesie zmiany swojej drogi zawodowej.
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Joanna
Pindelska
coach, mentor
EIA

mentoring rozwoju kompetencji menedżerskich
coaching biznesowy
coaching kariery

polski
Dołączył 9 sierpnia 2022
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Planowanie swojej drogi zawodowej a jednocześnie ściśle związanych z tym wyborów osobistych, to dla mnie naturalny sposób proaktywnego kreowania siebie. Dzięki takiemu podejściu czuję się dzisiaj spełnioną i szczęśliwą osobą.
W moim życiu prywatnym i zawodowym wielokrotnie stawałam wobec kolejnych zmian. W zmianie widzę szansę. Jestem zwolenniczką ciągłego rozwoju kompetencji, rozwijania siły swojego charakteru, budowania pozytywnych relacji i efektywnych zespołów. W takim duchu wspieram, towarzyszę i z radością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z klientami.
Jestem inżynierem (Politechnika Warszawska), menedżerem - liderem zespołów, od 30 do 200 członków. Kompetencję zarządcze doskonaliłam na studiach MBA w Akademii Leona Koźmińskiego jak również na studiach coachingowych Uniwersytetu Humanistyczno - Społecznego SWPS. Jestem praktykiem i zwolenniczką realizacji przedsięwzięć w formule projektowej. Moje dobre doświadczenia w stosowaniu metod coachingowych i mentoringowych, w swojej działalności menedżerskiej, motywują mnie do promowania tych metod, jako adekwatnych do stosowania w działalności biznesowej, szczególnie w czasach dynamicznych zmian.
Z pasją wspieram kobiety wkraczające w świat biznesu.

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Practitioner
EIA20221597
13 gru 2022
13 gru 2027

Share This