Katarzyna Korpak | EMCC
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Katarzyna
Korpak
mentor

Mentoring biznesowy z elementami life coachingu w zakresie rozwoju zawodowego, odkrywania potencjału, wspieranie we wdrażaniu zmian lub radzeniu sobie ze zmianą lub porażką

niemiecki, angielski, polski
Dołączył 18 lutego 2022
DANE KONTAKTOWE
694 563 845
https://www.linkedin.com/in/katarzyna-korpak-6a584011
O MNIE SŁÓW KILKA

Katarzyna Korpak – manager z ponad 16 letnim doświadczeniem w zarządzaniu i koordynowaniu międzynarodowymi projektami biznesowymi w sektorach nieruchomości komercyjnych, handlu detalicznego i bankowości. Ekspert oraz mentor w doskonaleniu procesów projektowych, zarządzeniu zmianami oraz sytuacjami kryzysowymi w biznesie. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w globalnych korporacjach oraz współpracując z międzynarodowymi funduszami inwestycyjnymi. W latach 2005 - 2009 pełniła m.in. funkcję kierownika projektu w grupie firm Veranto, a następnie kierownika ds. koordynacji projektów w firmie Ires, gdzie odpowiedzialna była m.in. za otwarcie pierwszego w Polsce parku handlowego Stop.Shop w Legnicy. Od 2009 roku w Metro Properties pełniła funkcje zastępcy dyrektora M1 Kraków oraz Magnolia Park we Wrocławiu, a następnie dyrektora centrum M1 Bytom oraz CH Tulipan w Łodzi. W 2014 roku objęła stanowisko dyrektora zarządzającego należącej do GTC Galerii Jurajskiej w Częstochowie, gdzie odpowiedzialna była za opracowanie i wdrożenie kompleksowego planu strategicznego. Od 2016 roku związana jest z europejskim liderem na rynku nieruchomości komercyjnych firmą ECE Projektmanagement. W ramach firmy zdobywała doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi w Niemczech, m.in. w Hamburgu i Essen. W Polsce zarządzała jednymi z największych centrów handlowych – najpierw największym centrum handlowym w kujawsko – pomorskim, CH Zielone Arkady w Bydgoszczy, a następnie CH Avenida w Poznaniu, gdzie odpowiada za opracowanie i wdrożenie długofalowej strategii restrukturyzacji centrum. Katarzyna Korpak jest absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych na kierunku zarządzania strategicznego oraz studiów podyplomowych z zakresu finansów na Uniwersytecie Poznańskim. Pasjonuje się zagadnieniami z zakresu rozwoju osobistego oraz mentoringu. Studiowała podyplomowo bussines coaching na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ukończyła Szkołę Mentorów Biznesu, brała udział w licznych szkoleniach w zakresie mentoringu. Posiada Certyfikat Mentor Foundation EQA oraz Transformational Presence Leadership in Action. Od 2021 roku współpracuje jako Mentor z Funacją Liderek Biznesu. Od 2022 roku jest członkiem EMCC Polska.

W wolnych chwilach uwielbia podróżować. Hobbystycznie uprawia narciarstwo oraz gra na pianinie. Zamiłowanie do podróży przekłada na miłość do języków obcych – zwłaszcza do pogłębiania znajomości włoskiego i francuskiego.

Share This