Senior Practitioner
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Katarzyna
Rozenfeld
coach, mentor

Mentoring biznesowy

angielski, polski
Dołączył 21 grudnia 2021
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Katarzyna Rozenfeld jest doświadczoną liderką, mentorką i coachem z ponad 25-letnią praktyką w biznesie.

Katarzyna pełniła funkcję wiceprezesa ds. handlowych w spółce Tauron Polska Energia S.A. (siódmej największej firmie w Polsce pod względem wielkości przychodów ze sprzedaży) notowanej na GPW. Pracowała także na stanowisku Dyrektora Zarządzającego (członka Zarządu) w spółce hurtowego handlu energią z Grupy Vattenfall, gdzie odpowiadała za tworzenie i realizację strategii, budowę zespołu, a także realizację budżetu firmy na rynku polskim.

Przeważająca część doświadczenia zawodowego Katarzyny przypada jednak na okres pracy w PwC, gdzie pełniła funkcję Dyrektora i kierowała Grupą Energetyczną realizującą projekty na rzecz klientów z branży energetycznej (budowanie strategii, restrukturyzacje, M&A, prywatyzacje i konsolidacje).

Katarzyna jest absolwentką wydziału Handlu Zagranicznego na Uniwersytecie Łódzkim a także Katolickiego Uniwersytetu w Nijmegen (Holandia). Od 2013 roku jest członkiem Zarządu Stowarzyszenia LiderShe a także fundatorką i członkiem Zarządu Fundacji Effectus Papilionis.

Obecnie jest partnerem w firmie Roseweald i przewodniczącą Rady Nadzorczej w spółce celowej funduszu Aberdeen Standard Investments inwestującego w farmy fotowoltaiczne w Polsce.

Prywatnie mama rezolutnego 11-latka i wielka miłośniczka podróży i Afryki w szczególności.

Link do Linkedin: https://www.linkedin.com/in/katarzyna-rozenfeld/?originalSubdomain=pl

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Senior Practitioner
EIA20220018
22 sie 2022
22 sie 2027

Share This