Katarzyna Drożdżewska | EMCC
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Katarzyna
Drożdżewska
coach

Coaching biznesowy
Life coaching

polski
Dołączył 29 stycznia 2020
DANE KONTAKTOWE
502 501 648
O MNIE SŁÓW KILKA

Jestem certyfikowanym coachem, specjalizuję się zarówno w coachingu biznesowym, jak i life coachingu.

Moja kariera zawodowa, od zawsze, związana była z HR. Rozwijałam się pracując w rożnych branżach, na rożnych stanowiskach, począwszy od tzw."twardego HR", potem zajmowałam się szkoleniami i rozwojem pracowników, byłam HR Biznes Partnerem, a ostatnio Menadżerem Personalnym w firmie z branży FMCG.
Znam świat dużych, międzynarodowych korporacji, polskich firm.

Obecnie jestem konsultantem w małej firmie, butiku rekrutacyjnym, którą prowadzę wraz z dwoma wspólniczkami. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów na stanowiska dyrektorskie, menadżerskie i kierownicze, w różnych branżach.

Człowiek i jego rozwój, jego potencjał i możliwości, zawsze mnie fascynowały. Chęć wspierania i towarzyszenia ludziom w ich drodze, zawsze był moim marzeniem. I teraz mam przyjemność robić to zawodowo.
Bycie coachem to największa przygoda mojego życia. Każde spotkanie z Klientem to źródło inspiracji i motywacji, żeby wykonywać sowją pracę jak najlepiej.

Motto, które towarzyszy mi w mojej pracy (i nie tylko): "Wszystko jest możliwe, musisz tylko znaleźć sposób". To cytat z "Alicji w Krainie Czarów". Książki, która jest piękną przygodą, źródłem mądrości i motywacji.

"Wszystko jest możliwe, musisz tylko znaleźć sposób", to moje życiowe motto.

Share This