Practitioner
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Magdalena
Fischer-Tobiasz
mentor

Zarządzanie

polski
Dołączył 5 marca 2021
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Lider z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w branży usług finansowych oraz w branży usług IT. Swoje kompetencje i wiedzę zdobywała przy wdrażaniu globalnych projektów na rynek: skandynawski, niemiecki, szwajcarski oraz brytyjski w międzynarodowych korporacjach takich jak IBM ,czy grupa Ordipol. Jako manager zespołów odpowiadała głównie za zarządzanie kapitałem ludzkim oraz za koordynacje projektów z wykorzystaniem metodyk zwinnych m.in. Agile i Lean Management.

Obecnie kontynuuje swoją karierę zawodową w Santander Bank Polska na stanowisku IT Area Leadera. Z grupą Santander związana jest już ponad dwa lata, a do jej obowiązków należy zarządzanie zespołem IT odpowiedzialnym za Digitalizację obszaru HR w banku.

Jedną z jej pasji jest mentoring, którym zajmuje się już od kilku lat, wykorzystując go w pracy jak i współpracując z fundacjami poświęconymi tej tematyce. Nieustannie rozwija swoje kompetencje w tej dziedzinie, a pod koniec ubiegłego roku została certyfikowaną mentorką.

Do jej mocnych stron należy umiejętność budowania zgranego zespołu oraz identyfikowanie i rozwijanie talentów u osób, z którymi współpracuje. W swojej codziennej pracy stawia na współpracę, a jako lider stara się działać według powiedzenia „Najlepszym władcą jest ten, którego istnienia ludzie nawet nie zauważają”.

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Practitioner
EIA20220187
12 sie 2022
12 sie 2027

Share This