Monika Bęcka | EMCC
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Monika
Bęcka
coach, mentor

- Coaching Biznesowy
- Coaching Managerski
- Coaching dla Top Managerów
- Coaching Kariery

- Mentoring Korporacyjny (Rozwój Kariery)
- Mentoring Managerski (Rozwój Liderów, Managerów)
- Mentoring Branżowy (Logistyka, Centra Dystrybucyjne, Łańcuch Dostaw)

polski
Dołączył 7 stycznia 2021
DANE KONTAKTOWE
608 157 619
www.monikabecka.pl
O MNIE SŁÓW KILKA

Cześć,
nazywam się Monika Bęcka i pomogę Ci działać tak, jak zawsze chciałeś, tylko nie miałeś odwagi. Mój znak zodiaku to Tygrys - daje mi siłę i determinację do działania. Uczę moich podopiecznych, jak je w sobie zbudować.

Czasami słyszę, jak ktoś mówi, że życiowe osiągnięcia zależą od talentu i szczęścia. Zawsze mam wtedy ochotę odwrócić się i powiedzieć “Twoje osiągnięcia zależą od Ciebie”. Sądzę, że różnica między człowiekiem spełnionym a resztą tkwi nie w braku siły czy braku wiedzy, lecz w braku woli. Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagam tę wolę wydobywać oraz wzmacniać w obszarze biznesowym oraz prywatnym.

Jestem coachem, mentorem, trenerką mentalną i szkoleniowcem. Chodzącym wulkanem pozytywnej energii, którą zarażę także Ciebie! Pomogę Ci odkryć Twój potencjał i pokażę, jak go wykorzystywać, by osiągać swoje cele i realizować marzenia. Szybko dostrzeżesz, jak zmienia się Twój sposób myślenia. Dodając skrzydeł do działania, pomogę Ci zdobyć każdy szczyt!

Patrzę na człowieka holistycznie, stawiając na dialog i indywidualne podejście. Z doświadczenia wiem, że potrzeby i predyspozycje są tak różne, jak różni są uczestnicy zajęć. Każdy człowiek to osobne wyzwanie oraz nowa szansa na korzystną zmianę. W grupach jest podobnie - nie ma dwóch identycznych. To dobrze, bo do celu lubię (i potrafię!) dochodzić różnymi drogami.

W pracy z klientami często łączę techniki, aby uzyskać optymalne efekty szkoleniowe.

Moje specjalizacje to:
• Coaching - pomagam klientom odnaleźć w sobie rozwiązania nurtujących ich problemów poprzez zadawanie odpowiednich pytań.
• Mentoring - wskazuję moim uczniom drogę do rozwiązań w różnych obszarach. Buduję relacje, w których dzielę się wiedzą i doświadczeniem.
• Trening mentalny - stosuje nowoczesne techniki pracy nad umysłem, aby budować w podopiecznych większą pewność siebie, odporność na stres i nauczyć ich korzystania z potencjału, który mają.
• Wartości - pokazuję, jak hierarchia wartości wpływa na motywację i pragnienia oraz jak sprawić, by pomogła Ci realizować cele.
• Przywództwo - uczę jak stać się inspirującym innych liderem zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym.
• Duchowość - poprzez techniki medytacyjne pomagam klientom lepiej zrozumieć siebie: swoje emocje i potrzeby, aby mogli wydobyć i wykorzystać naturalny potencjał oraz wewnętrzną energię.

Spotkania ze mną to nie książkowa teoria, lecz współpraca oparta na biznesowym doświadczeniu i konkretnych przykładach, dzięki którym wiesz, jak działać w praktyce.

Share This