PractitionerEIAhttp://dorotamunio.pl
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Dorota
Munio
coach, mentor
EIA

- budowanie i rozwój biznesu - rozwój osobisty

polski
Dołączył 9 lutego 2021
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe nabyte na kierowniczych stanowiskach w dużych korporacjach.

Zarządzałam sprzedażą w firmach z sektora finansowego o zasięgu ogólnopolskim. Budowałam i realizowałam strategie rozwoju firm. Zarządzanie ludźmi zawsze sprawiało mi ogromną radość i satysfakcję. To dzięki pracy moich ludzi mogłam piąć się po szczeblach kariery i odnosić kolejne sukcesy. Praca z ludźmi zawsze mnie motywowała do rozwoju i samodoskonalenia.

Po 15 latach pracy w korporacji, rozwijaniu swojego biznesu i biznesu innych na stanowiskach managerskich, postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak rozpoczęłam swoją drogę jako mentor. Dziś wspieram firmy, kobiety i przedsiębiorców w prowadzeniu własnego biznesu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z moimi klientami.

Od 2014 roku koncertuje się również na rozwijaniu własnych podmiotów, które świadczą usług wsparcia dla biznesu z sektora MSP ( Finanseidealne.pl, 10Leasing.pl, Wystawione.pl, AVA Consoli, AVA BROKER LTD ). Ponieważ praktyka zawsze jest lepsza niż teoria, w pracy ze swoimi klientami, opieram się na sprawdzonych modelach biznesowych.

Dodatkowo od 2005 roku inwestuję w nieruchomości, dzięki temu systematycznie zwiększam swoje źródło pasywnego przychodu. W mojej strategii inwestowania koncentruję się na wyszukiwaniu nieruchomości do restrukturyzacji, przekształcenia lub zwiększeniu rentowności. Ten sposób inwestowania nauczył mnie pokory, pracy w dłuższej perspektywie czasowej i wzmocnił moją umiejętności widzenia zagrożeń oraz okazji w biznesie.

Posiadam certyfikat ukończenia kursu akredytowanego przez EMCC na poziomie EQA Practitioner. Jestem członkiem międzynarodowego stowarzyszenia coachingu i mentoringu EMCC.

Od 2018 roku jestem Mentorem w Fundacji Liderek Biznesu oraz Youth Business Poland.

Hobby to YOGA, czytanie książek biznesowych, podróże, rozwój własnych kompetencji oraz praca w ogrodzie.

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Practitioner
EIA20218300
28 paź 2019
28 paź 2026

Share This