PractitionerEIAhttps://rebrand-yourself.pl/
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Sylwia
Różalska-Lange
coach, mentor
EIA

Coaching i mentoring: Executive/ Kariery/ Menedżerski/ Biznes/
Life coaching
Programy Rozwojowe

angielski, polski
Dołączył 29 czerwca 2022
DANE KONTAKTOWE
O MNIE SŁÓW KILKA

Witaj! Mam na imię Sylwia.
Jestem po to, byś osiągał więcej! To moja misja.
Przedstawię Ci różne możliwości rozwoju i nakieruję na drogę, która okaże się dla Ciebie najlepsza w osiąganiu Twojego celu. Pomogę w odkrywaniu siebie, poznawaniu nowych dróg i sięganiu po więcej. Udowadniam, że każdy z nas ma potencjał, do bycia lepszym i skuteczniejszym w działaniu.
Najistotniejsze jest dla mnie wsłuchanie się w potrzeby klienta, by dobrać odpowiednie narzędzia i metody pracy. Kiedy potrzeba pracuję także ciszą. Bazuję na coachingu, by dać Ci możliwie najwięcej przestrzeni na własne wglądy, samoodkrywanie. Mentoruję, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, tam gdzie ma to zastosowanie, byś nie musiał wymyślać koła. Pracuję na narzędziu psychometrycznym Extended DISC służącym m.in. do badania twojego potencjału czy stylów zachowań.
W pracy używam także metafory, parafrazuję, pracuję z przekonaniami, zmianą perspektywy, używam kart Points of You, by poszerzyć Ci perspektywę. Na spotkaniach ze mną doświadczysz siebie na nowo i poznasz z innej strony, osiągniesz swój cel.

O mnie:
Lubię ludzi. Jestem miłośniczką podróżowania i smakowania, moje „zjedzanie” jest połączeniem tego co kocham. Uwielbiam zapach wiatru i ciepło słońca na twarzy. Smak filiżanki pachnącej kawy wypijanej w malej kafejce. Tak odpoczywam i ładuję baterie.
Regeneruję się poprzez ruch. Spacer, jogging czy poranny trening sprawiają, że mam więcej chęci do działania. Lubię spędzać czas z bliskimi, wspólne kolacje i rozmowy o życiu. Otaczający mnie ludzie dają mi energię, poczucie przynależności i chęć bycia najlepszą wersją siebie, dla siebie i dla innych.
Jestem liderką z 20 letnim stażem w korporacji. Przez wiele lat pracy w korporacji myślałam, że istotą zarządzania ludźmi, jest mówienie im co i jak mają robić. Jednak największą dojrzałość, jako liderka, osiągnęłam, kiedy przestałam mówić, a zaczęłam uważnie słuchać. Dziś daję moim klientom uważność, pomagam zdefiniować cele i pokonać trudności, aby mogli lepiej zrozumieć siebie i otaczającą rzeczywistość by z lekkością sięgać po więcej i żyć bardziej jakościowo.
Od zawsze zafascynowana rozwijaniem siebie i innych, ukończyłam liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia: Zarządzanie jakością, Psychologia w biznesie, Trening czujności i uważności, Akademia stylu, Podyplomowe studia Coachingu i Mentoringu, Coaching Practitioner i nadal się doskonalę.

ŚLEDŹ MNIE NA:
AKREDYTACJA
Practitioner
EIA20222742
21 gru 2022
21 gru 2027

Share This