Tomasz Rydzel | EMCC
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Tomasz
Rydzel
coach, mentor
EIA, ESIA

Coaching i mentoring biznesowy. Wykorzystuję długoletnią pracę jako menedżer sprzedaży i konsultant biznesowy. Doświadczony w negocjacjach i mediacjach biznesowych. Prowadziłem projekty szkoleniowe i rekrutacyjne.

polski
Dołączył 28 stycznia 2020
DANE KONTAKTOWE
600 302 026
O MNIE SŁÓW KILKA

Broker ubezpieczeniowy, konsultant biznesowy, coach biznesowy i mentor.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego i Studiów doktorancki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – w zakresie Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych. Posiadam certyfikaty m.in. LIMRA INTERNATIONAL, konsultanta i trenera biznesu. Od ponad 20 lat doskonalę swoją wiedzę i praktykę w zakresie sprzedaży, rozwoju usług ubezpieczeniowych i funduszy inwestycyjnych. Uprawnienia brokerskie posiadam od 1996 roku, jestem członkiem Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Pracując przez kilkanaście w sprzedaży i rozwoju produktów, brałem czynny udział w budowaniu strategii sprzedażowej i produktowej.
Jako niezależny konsultant i broker ubezpieczeniowy- członek zarządu w Grupie Brokerskiej Quantum realizuję projekty dotyczące zabezpieczenia przedsiębiorców w zakresie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej. Buduję programy ubezpieczeniowe w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia majątku, ubezpieczeń flot samochodowych, ubezpieczeń finansowych i ubezpieczeń grupowych na życie i na zdrowie. Moja praca oparta jest o wieloletnie doświadczenia własne i moich współpracowników.
Kluczowe kompetencje:
• Analiza potrzeb ubezpieczeniowych,
• Zarządzanie ryzykiem ubezpieczeniowym;
• Projektowanie i wdrażanie kompleksowych programów ubezpieczeniowych;
• Kreowanie procesów sprzedażowych opartych na relacjach z klientami
• Doradztwo branżowe i analizy rynkowe;
• Szkolenie z zakresu ubezpieczeń, PPK, PPE i sprzedażowe,
• Coaching i Mentoring;

Share This