Akredytacja Coacha i Mentora - EMCC

Jesteś wyszkolonym coachem lub mentorem, ćwiczysz przez co najmniej dwa lata i otrzymałeś świetne opinie od klientów. Jednak z jakiegoś powodu nie uzyskałeś jeszcze indywidualnej akredytacji w EMCC Global.

Odkryliśmy, że zazwyczaj jest tylko kilka rzeczy, które uniemożliwiają ludziom osiągnięcie statusu zawodowego coacha – czasami jest tak, że nie mogą znaleźć dokumentacji, mają pytania dotyczące ich doświadczenia, zbaczają z drogi, nie mogą znaleźć opinii klientów itp. Czasami po prostu nie wiedzą o akredytacji!

Dołącz do nas na tydzień dogłębnych, pytań i refleksji. Pomożemy Ci określić, czego potrzebujesz do swojej aplikacji, pomożemy Ci pokonać bariery i po prostu to zrobić!

Rozpoczynamy w poniedziałek 8 lutego 2021 roku i każdego dnia mamy godzinne spotkania Zoom. Do końca tygodnia zbierzesz wszystko, czego potrzebujesz do indywidualnej akredytacji w EMCC Global. Twoja Globalna Indywidualna Akredytacja EMCC (EIA) to wyróżnienie, które pokazuje, że praktykujesz na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Tu znajdziesz więcej informacji

Share This