Agnieszka Ert-Eberdt | EMCC
Posiadam dyplom magistra sztuki z Akademii Muzycznej w Warszawie imienia F. Chopina. Jestem absolwentką Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i posiadam dyplom MBA (program zrealizowany we współpracy z London Business School, HEC School of Management Paris, NHH Norwegian School of Economics and Business Administration. Jestem akredytowanym konsultantem narzędzi psychometrycznych Facet5 oraz DISC D3, posiadam dyplom Business Coaching Diploma (PWC Academy, ścieżka ACSTH). Biegle posługuję się językiem angielskim i francuskim. Moją pasją są konie i jeździectwo. Wiedzę i umiejętności związane ze współpracą z końmi wykorzystuję w mentorinu i coachingu. Moim zdaniem konie są doskonały mi trenerami umiejętności liderskich, aktywnego słuchania, uważności i empatii. Marzy mi się prowadzenie warsztatów dla liderów z udziałem koni w roli trenerów.
Status konta użytkownika to Zatwierdzono

Ten użytkownik nie dodał jeszcze żadnych informacji o sobie.

DANE OSOBOWE
Agnieszka
Ert-Eberdt
coach, mentor

• Executive Coaching& Mentoring
• Leadership Coaching& Mentoring
• Cross Cultural Coaching& Mentoring
• Career orientation/ doradztwo kariery

angielski, francuski, polski
Dołączył 19 sierpnia 2021
DANE KONTAKTOWE
696 04 40 90
https://aerteberdt.pl/
O MNIE SŁÓW KILKA

Jestem coachem i mentorem z ponad 20 letnim doświadczeniem w biznesie zdobytym na stanowiskach eksperckich i zarządczych. Wspieram liderów na różnych szczeblach organizacji, aby mogli dotrzeć do swojego potencjału i aby mogli stać się lepszymi liderami.

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w różnych branżach, w tym w finansach- bankowości, SSC/ BPO oraz w sektorze usług profesjonalnych oraz konsultingu. Pracowałam w start up, spółkach giełdowych oraz firmach właścicielskich. Posiadam doświadczenie w pracy w międzynarodowych i multi- kulturowych zespołach projektowych. Różnorodność międzykulturowa i korzyści z niej płynące to obszar, który jest mi szczególnie bliski.

Jako Dyrektor HR zarządzałam wszystkimi aspektami HR w cyklu życia pracownika, w tym: administracja HR i prawo pracy, politykami HR, nauką i rozwojem, zarządzaniem talentami, zarządzaniem wydajnością, wynagrodzeniami i świadczeniami, rekrutacją / pozyskiwaniem talentów, komunikacją wewnętrzną i marką pracodawcy (employer branding), zmianą kulturową, reorganizacją struktury organizacyjne, zaangażowaniem pracowników. W trakcie swojej kariery w obszarze HR przeprowadzałam liczne procesy transformacji i optymalizacji, przeprowadziłam projekt outsourcingu płac oraz kilka razy wdrażałam systemy HRIS.

Moje doświadczenie jako konsultant strategiczny w Boston Consulting Group (BCG) ukształtowało moje biznesowe DNA: patrzę na wszystkie projekty ze strategicznej perspektywy, analizuję dane i informacje, łączę je z wizją i celami biznesowymi, a także wytrwale w poszukuję rozwiązań. Wierzę, że zawsze jest rozwiązanie!

Obecnie pracuję na rzecz Klientów w rolach Interim (HR, doradztwo), tworzę i prowadzę warsztaty dla liderów, współtworzę programy mentoringowe, doradzam na styku HR, strategii i operacji.

Od 2019 roku jestem Mentorką w Fundacji Liderek Biznesu, wpierając młode liderki w rozwoju zawodowym.
Regularnie publikuję na łamach miesięcznika „Personel Plus”, gdzie poruszam tematy związane z kulturą organizacyjną, przywództwem, rolą HR w organizacji. Na swoim koncie mam wystąpienia w roli prelegentki i facilitatora dyskusji na konferencjach branżowych.

Share This